Archyvai

Savaitgalio apžvalga: į svečius atvyksta „braliukai“!

Naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt turi jums gerų žinių! Jau šį savaitgalį Lietuvoje svečiuosis „braliukai“ – populiariausia Baltijos šalių grupė „BrainStorm“. Ir tai ne vienintelė šio savaitgalio viešnia mūsų mieste. Pasisvečiuoti Vilniuje ir nudžiuginti savo gerbėjus atvyksta garsiausi Rusijos aktoriai ir rusų estrados atlikėjas Aleksandras Medvedevas–Shura.

 

Penktadienį, apsilankę Europos maisto centre „Raffel’s“, galite pasijusti staiga atsidūrę Graikijoje. Graikai – viena linksmiausių pasaulio tautų, taip stipriai gerbianti savosios kultūros paveldą ir išsaugojanti savitas tradicijas bei papročius visuose, netgi ir šiuolaikiškuose vakarėliuose bei šventėse. Tik čia ir tik dabar graikai, Lola Sakanis ir Europos folklorinių šokių teatras „July – Veruz“, DINNERSHOW vakarėlyje Jus supažindins su graikiško vakarėlio filosofija, mokys šokti liaudies šokius: Sirtaki, Galiati, Po po po – sakyti ilgus graikiškus tostus ir daužyti lėkštes. Čia bus visko – šokių, linksmybių bei degustacijų.

Kur? Europos maisto centras „Raffel’s“;

Kada? Penktadienį, 19 val.;

Kiek kainuos? Nuo 19 litų.

 

Taip pat penktadienį pirmą kartą į Vilniaus naktinį klubą „Malibu“ atvyksta rusų estrados atlikėjas Aleksandras Medvedevas–Shura, nustebinsiantis savo išskirtiniu pasirodymu bei dainomis. 90-aisiais Shura buvo ypač populiarus. Diskotekose bei radijo eteriuose nesiliovė skambėti jo dainos. Nuolatinį žiniasklaidos ir gerbėjų spaudimą patyręs dainininkas pasinėrė į gilią depresiją. Vis dažniau pradėjo veltis į įvairius skandalus, todėl kurį laiką Shura buvo dingęs iš pramogų pasaulio. Vis dėlto atlikėjas atrado jėgų išbristi iš sunkios padėties ir šiuo metu vėl sėkmingai kuria dainas bei rengia anšlaginius koncertus. Vieną jų – atlikėjas dovanoja vilniečiams ir sostinės svečiams.

Kur? Klubas „Malibu“;

Kada? Penktadienį, 23.30 val.;

Kiek kainuos? Nuo 30 litų.

 

 

Šeštadienį populiariausia Baltijos šalių grupė „BrainStorm“ Vilniuje surengs išskirtinį koncertą. Išsiilgusiai publikai „braliukai“ pristatys visiškai naują albumą „Years And Seconds“, kuris bus išleistas kovo 15 d. Prieš pat Kalėdas darbus įrašų studijoje baigę muzikantai neslepia, kad albumo pavadinimas turi paprastą, tačiau labai aiškią prasmę. „Laikas yra vienintelis tikras dalykas, kurį turime, ir tik nuo mūsų priklauso, kuo mes jį užpildome“, – sako „BrainStorm“. Tai gal savo brangų laiką šeštadienį skirsite „braliukams“?

Kur? Forum Palace, Balsas.lt;

Kada? Šeštadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? Nuo 70 litų.

 

 

Taip pat šeštadienį Pramogų arenoje jūsų laukia linksmiausias metų vakaras su garsiausiais Rusijos aktoriais. Naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt girdėjo, kad renginyje netruks nei muzikos, nei juoko. Norite įsitikinti? Beje renginyje dalyvauja Ivanas Urgantas, Garikas Martirosianas, Sergejus Svetlakovas, Aleksandras Cekalo.

Kur? Pramogų arena;

Kada? Šeštadienį, 19 val.;

Kiek kainuos? Nuo 75 litų.

 

 

Sekmadienį naktinis sostinės gidas tradiciškai siūlo vakarą praleisti kine. Šį kartą Vilniusbynight.lt akį partraukė romantinė komedija „Dvi dienos Paryžiuje“. Prancūzų kilmės fotografė Marion ir amerikietis interjero dizaineris Džekas keliauja po Europą ir stengiasi įpūsti romantiško vėjo šiek tiek atvėsusiems santykiams. Iki kelionės pabaigos liko dvi dienos, kurias jie praleis Marion gimtajame Paryžiuje. Čia ji jaučiasi laisva ir saugi, tačiau įvairiausių baimių apsėstas Džekas skeptiškai vertina turistų giduose išliaupsinto Paryžiaus grožybes. Jam visur vaidenasi teroristai ir bombos, per maži prancūziški prezervatyvai, buvę Marion meilužiai. Dar daugiau streso sukelia faktas, kad užkietėjęs neurotikas nemoka prancūzų kalbos…

Kur? Kino teatras „Pasaka“;

Kada? Sekmadienį, 21.15 val.;

Kiek kainuos? 8 –12 litų.