Archyvai

Savaitgalio apžvalga: džiaugsmingas SKAMP sugrįžimas!

Sveiki! Naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt tikisi, kad geros nuotaikos artėjant savaitgaliui nestokojat ir esat pasirengę kartu su mumis išsirinkti, kur smagiai praleisti vakarus! Per šiuos laisvadienius bus galima pasiklausyti žymiausių pasaulio koverių, prisiminti pop karalių Michaelą Jacksoną ir pasidžiaugti į sceną oficialiai sugrįžusia grupe SKAMP!

 

Penktadienį „Brodvėjuje“ grupė „AGE“ padovanos žymiausių Lietuvos ir užsienio koverių vakarą. Daugiau kaip prieš dešimtmetį susikūrusios grupės „AGE“ sudėtis per šį laiką keitėsi ne kartą. Vėliau atsirado bendraminčių kompanija, grojanti įvairaus stiliaus muziką ir turinti savo solinę programą. Grupė „AGE“ aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose bei projektuose Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje. Koncertuoja miestų šventėse, klubuose, o penktadienį žymiausius koverius atliks Jums! Beje, po koncerto tradiciškai – diskoteka su DJ Algiu!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Penktadienį, 20.30 val.;

Kiek kainuos? Nuo 10–15 litų; nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų ; nuo 24 val. – 10–15 litų + nemokamas kokteilis (nuolaidos su „Laisvalaikio“, „Club“, LSP kortele ar skrajute).

 

 

Taip pat penktadienį klube „Tarantino“ – „Tabami goes Michael Jackson“. Jūsų lauks pirmuosius žingsnius Lietuvoje su NO DJ žengianti muzikinė naujovė MUSH UP. Gyvai: Donatas Montvydas (vokalas), Viktoras Diawara ir Aleksandras Raičenokas.

Kur? Klubas „Tarantino“;

Kada? Penktadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 20 litų.

 

 

Ant „Brodvėjaus“ scenos šeštadienį lips „The Road Band“ su programa „Bliuzo Naktų Atgarsiai – Varnių bliuzo naktų HIMNO autoriai“.„The Road Band“ susikūrė 1992 metų vasarą Vilniuje. Gerai žinoma Lietuvoje ir užsienyje bliuzo grupė aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime, yra grojusi daugiau kaip tūkstantyje koncertų. Po koncerto, žinoma, tradicinė diskoteka su DJ Algiu!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Šeštadienį, 20.30 val.;

Kiek kainuos? Nuo 19 val. iki 20 val. – 10 litų. Nuo 20 val. 15 Lt. nuo 24 val. – 10–15litų + nemokamas kokteilis (nuolaidos su LSP, „Laisvalaikio“,„Club“ kortele ar skrajute).

 

 

Taip pat šeštadienį klube „Roller“ – „Dirty disco“ vakarėlis. Trumpai, kas Jūsų laukia ten: muzika – 80’s, DISCO DJs: St.Stereo (Love in Slow Motion) Stiu (rootslive) Boogie (Roller Club) VJ – Eddy Oss (monophobia.lt).

Kur? Klubas „Roller“;

Kada? Šeštadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 10 litų.

 

 

Šeštadienį „Tamstoje“ į sceną po septynių mėnesių pertraukos, įvykusios Ericai Jennings susilaukus antro sūnaus, grįžta SKAMP! Kartu su boso gitaristu Julium Valančiausku („Pieno Lazeriai“, „Saulės Kliošas“), būgnininku Gedu Augustaičiu („Magic Mushrooms“) ir multi-instrumentalistu Alexandr Raičenoks („Saulės Kliošas“, „NO DJs“) trijulė pradės naują pavasario-vasaros koncertų sezoną.

„Koncerte klausytojų laukia ypatinga jam sesija, kupina sugrįžimo džiaugsmo ir naujų jėgų. Po šių septynių mėnesių tikrai nekantraudama laukiu pasirodymo!!! Aišku, jei turėčiau rinktis tarp savo vaikų ir koncertų, vaikai būtų pirmoje vietoje. Per sekundę pasirinkčiau savo šeimą, jei neturėčiau kitos išeities, tačiau džiaugiuosi, kad galiu būti tiek mama, tiek dainininke. Netgi manau, kad šeima paverčia mane geresne atlikėja, o galimybė daryti tai, ką mėgstu, padaro mane geresne mama. Tiek iš asmeninės, tiek ir profesionalios pusės negalėčiau būti laimingesnė,“ – pasakojo Erica.

Kur? Klubas „Tamsta“;

Kada? Šeštadienį, 21.30 val.;

Kiek kainuos? 20 litų.

 

 

Sekmadienį nuo 17.30 iki 20.30 Šachmatų mokykla „Vilniaus Fortas“„Brodvėjuje“ organizuoja „Vilniaus Forto“ auklėtinių bei kitų svečių šachmatų varžybas! Turnyras vyks vyno salėje. Taip pat kaip ir kiekvieną sekmadienį nuo 20val. vyks Karaokės čempionatas, o nuo 23 val. – diskoteka su DJ Mex.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Sekmadienį, 17 val.;

Kiek kainuos? Šachmatų turnyras – 10–20 litų, karaoke – NEMOKAMAI.