Archyvai

Savaitgalio apžvalga: Būk kuo nori būti!

Būtent tokiu šūkiu vadovausimės ateinantį savaitgalį. Naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt jau suraitė Jums puikų savaitgalio planą. Tad nusiteikite linksmai pašėlti ir rinkitės, kokį personažą savaitgalį įkūnysite.

 

Penktadienį klube „Woo“ svečiuojasi La Bolschevita. Gyvai: Banda Dzeta (LT). DJs: La Bolschevita (Balkan Beats, Swing and Schwarzmeer BBQ from Wiesbaden, Germany) ir Baltic Balkan (Gipsy, Klezmer, Brass, LT). Vakaro aprangos kodas – čigonai. Taip kad lipdykitės ūsus, puoškitės auskarais, skrybėlėmis, balnokit žirgus. Nepamirškit apsikarstyti auksinėmis grandinėmis, o odontologo paprašyti jums įtaisyti auksinį dantį. Tetrūksta šautuvo ant peties ir jūs jau pasiruošęs vakarėliui!

Kur? Klubas „Woo“;

Kada? Penktadienį, nuo 23 val.;

Kiek kainuos? Pagal aprangos kodą – 5 litai, kitiems – 15 litų.

 

 

Tikrais graikais penktadienį galėsite pasijusti Europos maisto centre „Raffel`s“, kuriame jūsų laukia Sirtaki maratonas. Europos folkloro teatras „July – Veruz“ jus supažindins su graikiško vakarėlio filosofija, mokys šokti linijinius šokius, daužyti lėkštes. Čia bus visko – šokių, linksmybių bei degustacijų… Įsiliekite į Sirtaki maratoną jau šį penktadienį!

Kur? Europos maisto centras „Raffel`s“;

Kada? Penktadienį, 19.30 val.;

Kiek kainuos? Nuo 15 litų.

 

 

Tikri vakarėlių liūtai penktadienį tiesiog privalo būti klube „Gravity“. Čia iš Balio salos į gimtąjį Sankt Peterburgą grįžtantis Arram Mantana susirašinėjimo draugų aplankyti užsuks ir į Vilnių. Sostinėje ir klube Arram Mantana žada pritaškyti nešvaraus house, o atsakomąjį smūgį jam smogs Andrius Alien ir Manfredas. Galiausiai draugiško susitikimo dalyviams per petį ar per žandą paplekšnos Benua.

Kur? Klubas „Gravity“;

Kada? Penktadienį, nuo 22 val.;

Kiek kainuos? 10–20 litų. Įėjimo nuolaida klubo nariams, „Laisvalaikio“ ar ISIC kortelių turėtojams arba su GPEG.

 

 

Šeštadienį – dar vienas vakarėlis klube „Woo“. Šį kartą – PUMP UP THE 90s – Mad Scientists. Jūsų gera nuotaika rūpinsis Vee Diawara (No Djs) ir Sania & Dyp (Pump Up The 90s). Aprangos kodas – išprotėjęs mokslininkas, moksliukas, seksuali laborantė. Todėl drąsiai prisiminkite filmą „Moksliukų kerštą“ ir puoškitės didžiuliais akiniais, chalatais, breketais bei spuogais!

Kur? Klubas „Woo“;

Kada? Šeštadienį, nuo 23 val.;

Kiek kainuos? Pagal aprangos kodą – 5 litai, kitiems – 15 litų.

 

 

Taip pat šeštadienį savo naują r&b ir hiphopo albumą klube pristatys amerikietis Ray Andres. „Redemption Songs“ jam padėjo įrašyti Barron Ricks (Cypress Hill), Mystic MC ir kiti atlikėjai. Visą naktį gyvai savo dainas Ray Andres atliks padedamas DJ Tah-Dow!, jau gerai pažįstamo sostinės r&b mėgėjams, ir šokėjų būrio.

Kur? Klubas „Gravity“;

Kada? Šeštadienį, nuo ? val.;

Kiek kainuos? 10–20 litų. Įėjimo nuolaida klubo nariams, „Laisvalaikio“ ar ISIC kortelių turėtojams arba su GPEG.

 

 

Sekmadienį jūsų laukia puiki galimybė pasijusti tikra žvaigžde. Vilniusbynight.lt kviečia išbandyti savo balsų vingrybes „Linksmiausioje karaokė“! Laukiami visi – ir profesionalai, ir mėgėjai. Beje, nuo 23 val. diskoteka su DJ Mex.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Sekmadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? NEMOKAMAI.

 

 

Taip pat sekmadienį Vilniusbynight.lt siūlo pažiūrėti filmą „Kuoktelėję“, Sandanso kino festivalyje pelniusį publikos simpatijų apdovanojimą. 1994-ųjų vasara. Niujorko gatvės pulsuoja draugyste, meile ir hip-hopo ritmais. Ką tik baigęs mokyklą paauglys Lukas Šapiro nelegaliai pardavinėja „žolytę“ ir lankosi pas psichiatrą Džefrį Skvairą. Vaikinas susižavi psichiatro dukra Stefani. Gera žinia: kol buvę klasiokai ruošiasi ištrūkti iš miesto, jis su Stefani, regis, pasiliks vieni Niujorke. Bloga žinia: Stefani visiškai ne jo nosiai… Kol antrajame plane sukasi ir gyventi trukdo ne tik asmeninės, bet ir tėvų problemos, Lukas ieško kelio į save ir vidinės ramybės.Žiūrovų ir kritikų liaupsinamas filmo garso takelis supažindina su auksiniais hip-hopo ritmais, tarp kurių – The Notoriuos B.I.G., Faith Evans, NAS, R Kelly ir kitų atlikėjų kūriniai.

Kur? Kino teatras „Pasaka“;

Kada? Sekmadienį, 19.30 val.;

Kiek kainuos? 12 litų.