Archyvai

Savaitgalį Vilniaus „Akropolyje“ – didžiausia ir linksmiausia Lietuvoje boulingo fiesta

Šį savaitgalį, balandžio 17-18 dienomis, boulingą Vilniaus „Akropolyje“ bus galima žaisti ne tik „Apollo“ klube, bet ir prekybos bei pramogų sostinės alėjose ar net… Ledo arenoje.

„Norime parodyti, kiek daug įvairių linksmų, azartiškų ir įdomių žaidimų galima žaisti su boulingo kamuoliais ir kėgliais, o kartu kviesime visus norinčius į nemokamas boulingo treniruotes bei išskirtinį vakarėlį „Apollo“ boulingo klube“, – pasakoja „Apollo boulingo“ ir „Akropolio ledo“ vadovas Alvydas Donėla.

Boulingo šventė Vilniaus „Akropolyje“ prasidės, šeštadienį 12 val., kai prie restorano „Delano“ visi norintys bus kviečiami dalyvauti boulingo kamuolių piramidės statymo varžybose.

„Šiuo metu pasaulio rekordas yra per 3 minutes vienas ant kito sustatyti 9 boulingo kamuoliai. Į Gineso rekordų knygą patekęs amerikietis Deividas Kremeris yra taip sustatęs ir 10, ir daugiau kamuolių. Lietuvoje ši rungtis yra nauja, tad fiksuosime šalies rekordą, o pasiekę geriausius rezultatus bus apdovanoti prizais“, – pasakoja A.Donėla.

13 val. „Akropolio“ ledo arenoje prasidės dar vienos unikalios Lietuvoje varžybos, kurių metu žaidimo kamuoliais virs žmonės. Komandos į pripučiamus kėglius, įtempę specialią gumą, „iššaus“ vieną iš savo narių.

Nuo 12 val. Vilniaus „Akropolio“ alėjoje prie šiaurinio „Maxima“ įėjimo visi norintieji taip pat galės dalyvauti nuotaikingame žaidime ant specialaus boulingo takelio, o numušusieji daugiausiai kėglių, bus apdovanojami prizais. Lankytojus alėjose taip pat stebins žonglieriai ir akrobatai.

Tie, kas nori boulingą pažaisti rimčiau, pasitreniruoti su „Boulingo akademijos“ specialistais ar pasižiūrėti profesionalų treniruotę, kurią ves vienas geriausių pasaulio boulingo trenerių Ronas Hatfildas, yra kviečiami į „Apollo“ boulingo klubą.

Čia, nuo 20 val. šeštadienį prasidės ir vakarinė „Boulingo savaitgalio“ dalis – žiūrovus iš pradžių stebins barmenų šou, o 21 val. prasidėjęs vakarėlis su „Up2DSKY“ komanda bei Viliumi („Skamp“, „No djs“), Sania („Pam Up 90’s“) ir Kukabaroo vyks iki 3 val. nakties.

Boulingo šventė tęsis ir sekmadienį: nuo 12val. vyks piramidės iš boulingo kamuolių statymo varžybų antroji dalis, po kurios ir paaiškės Lietuvos rekordo autoriai bei nugalėtojai. Be to „Akropolio“ alėjose lankytojai ir vėl galės laimėti prizus linksmajame boulingo žaidime, o „Apollo“ klube vyks nemokamos treniruotės su „Boulingo akademijos“ specialistais, o „Apollo“ boulingo klube vaikučius linksmins Meškis ir jo draugų kompanija.

 

Apie piramidės iš boulingo kamuolių statymą bei boulingą ant ledo galite sužinoti, peržiūrėję šiuos filmukus: