Archyvai

Sausio viduryje Lietuvos šokėjų čempionato „Power dance“ finalas

Lietuvos šokėjų čempionatas „Power dance“ prasidėjo dar 2010 metais, ir aplankė įvairius Lietuvos miestus. Juose varžėsi daugybė šokėjų, atrankinių turų geriausieji pateko į finalą, kuris įvyks sausio 14 d. Vilniaus naktiniame klube „Kiss“. Šokėjus vertins griežta komisija, kurią sudarys profesionalūs dėstytojai, šokėjai, stilistai bei pramogų pasaulio atstovai. Po griausmingų šokių, visus susirinkusius linksmins skandalingas projektas „Tribut to Naujieji Lietuviai“. Apie visą tai ir dar daugiau kalbamės su renginio organizatoriais.

– Kaip ir kodėl kilo mintis surengti tokį šokių čempionatą?

Šokių čempionatas gimė neatsitiktinai. Mes esame organizavę daug įvairių šokėjų konkursų Lietuvoje ir užsienyje. Tačiau tai buvo vienkartiniai atskirų stiliaus konkursai. 2010 metais kilo idėja surengti čempionatą, kuriame dalyvautų įvairių klubinių šokių stilių šokėjai. Tikimės, kad toks čempionatas vyks kievienais metais ir greitu laiku čempionatas taps tarptautiniu.

– Visdėlto artėja finalas, kokie šokėjai pateko į finalą ir kiek jų dalyvaus?

Į finalą pateko per dešimt šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų. Visi finalistai yra itin stiprūs šokėjai, ir mus, organizatorius, tai labai džiugina. Tikimės, kad finalas bus įdomus susirinkusiems klube žmonėms, komisijai nebus lengva išrinkti geriausius.

– O kas vertins šokėjus?

Komisijos daugumą sudarys profesionalūs choreografai ir šokėjai, grožio industrijos atstovai bei Lietuvos didžiosios pramogų scenos atstovai. Jų pavardes mes atskleisime šiek tiek vėliau, tam kad dalyviams liktų intriga.

– Kaip vyks visas finalas?

Lietuvos šokėjų čempionato „Power dance“ finalas, vyks labai panašiai kaip ir atrankiniai turai. Pirmiausiai šokėjai parodys savo namų darbus, kuriuos specialiai ruošia ir rengia, antra dalis bus solinė šokėjų improvizacija, trečioji dalis – šokėjų kovos vienas prieš vieną. Taip bus išaiškinti trys konkurso laimėtojai, kurie bus apdovanoti įvairiais prizais. Renginį vainikuos specialus projekto „Tribute to Naujieji Lietuviai“ koncertas.

 

Taigi visi šokiams neabejingi žmonės sausio 14 dieną renkasi Vilniaus naktiniame klube „Kiss“ ir siaučia iki paryčių. Bus itin karšta.