Archyvai

„Saulėlydžio“ žvaigždė C.Gigandetas fimu „Kambariokė“ tikisi susigadinti savo įvaizdį

Tikrą širdžių ėdiką ir blogiuką vampyrą Džeimsą žymiajame „Saulėlydyje“ suvaidinusį bei drauge su Christina Aguilera miuzikle „Burleska“ pasirodžiusį Holivudo gražuoliuką Camą Gigandetą jau šį savaitgalį pamatysime dramoje „Kambariokė“. „Tikiuosi šiuo filmu susigadinti savo kaip „berniuko saldainiuko“ įvaizdį. Pagaliau gavau progą suvaidinti nuoširdų, gerą ir net kiek kuklų vaikiną“, – sako aktorius.

„C. Gigandetas vaidina vienos iš merginų kambariokių, Saros (akt. Minka Kelly), vaikiną Styveną. Naivuolė iš mažo miestelio atvyksta studijuoti į didmiesčio koledžą, o bendrabutyje yra apgyvendinama su turtuolių tėvų numylėtine Rebeka (akt. Leighton Meester), kuri, kaip paaiškėja, turi daug ir didelių paslapčių. Camą šiame filme pamatysime visiškai kitokį – nedrąsų, tačiau labai geros širdies žmogų. Tai visiška priešingybė seksualumu pulsuojantiems ir prieš tai jo suvaidintiems personažams“, – pasakoja filmo „Kambariokė“ režisierius, „Oskarams“ nominuotas Christianas E. Christiansenas.

Pats aktorius, kuris neseniai įtakingojo „Hollywood Reporter“ buvo pavadintas „naujosios kartos talentu“, gavęs pasiūlymą nusifilmuoti šioje dramoje, sako, kad ilgokai svarstė, ar prieš tai sukurtas jo įvaizdis nepakenks naujam vaidmeniui: „ Kai perskaičiau scenarijų nustebau, kad ši rolė buvo pasiūlyta būtent man. Mano net charakteris visiškai priešingas Styveno. Tačiau įsigilinęs pradėjau sapnuoti tą vaikinuką ir supratau, kad man tai – tikras iššūkis!“.

Filme „Kambariokė“ bendrabutyje apsigyvena dvi labai skirtingos studentės, kurios netrukus tampa itin artimomis draugėmis. Tačiau netrukus vienos iš merginų, Rebekos, draugiškumas peržengia ribas ir ji ima kištis į Saros gyvenimą net tuomet, kai nereikia ir kur nereikia.

Ji ima persekioti ir grasinti visiems žmonėms Saros gyvenime. Rebeka, apsėsta minties kontroliuoti kiekvieną Saros gyvenimo dalelę, net ima grasinti jos draugei Treisei, kuri Rebekos nuomone daro blogą įtaką Sarai.

Nuo Rebekos taip pat kliūna ir buvusiam Saros vaikinui bei profesoriui Robertsui (akt. Billy Zane`as), kuris dėsto Sarai. Tačiau Sara keistą Rebekos elgesį pastebi per vėlai…

Paslapčių bei netikėtų vingių kupiną dramą su trilerio elementais kino teatruose bus galima pamatyti jau nuo šio penktadienio, balandžio 15 dienos.

O kol kas siūlome pažiūrėti mįsles užminantį filmo anonsą: