Archyvai

Sander Kleinenberg ir Jamie Cullum kūriniui – lietuvių remiksas

Klubų superžvaigždė olandas didžėjus Sander Kleinenberg ir ašaras spaudžiančio balso savininkas britas Jame Cullum. Ką dar galima pridėti prie tokios kompanijos? Kaip rodo paskutinės leidybinės naujienos, čia puikiai dera elektronininis Lietuvos duetas „Downtown Party Network“, kuriantis disco muziką. Lietuvaičiai remiksavo naują Sander Kleinenberg ir Jamie Cullum kūrinį.

„Šie lietuviai tiesiog perkėlė į kitą pasaulį ir mane, ir Jamie. Wow, wow, wow!“, – taip savo susižavėjimą „Twitter“ platformoje prieš keletą savaičių išreiškė Sander Kleinenberg. Jo teigiamo atsakymo, nusiuntę savo remiksą, lietuvaičių didžėjaus Saulty ir prodiuserio Bradkos duetas sulaukė vos per kelias valandas. Ir jau vasario mėnesį asmeniniu tūkstantines mines valdančio didžėjaus kvietimu „Downtown Party Network“ svečiuosis Amsterdame, kur prieš Sander Kleinenberg pasirodymą gros klube „Melkweg“.

„Remember When“, kuriame subtiliai dera šokių muzika ir pop skambesys, praturtintas Jamie Cullum vokalu, yra pagrindinis ką tik išleisto debiutinio Sander Kleinenberg albumo „5K“ kūrinys. Atskiru singlu darbas ir keletas jo remiksų, tarp kurių – net dvi lietuviškojo versijos – šokiams ir radijui skirta – pasirodys lapkričio 15-ąją. „Remember When“ įsigyti bus galima pagrindinėse interneto muzikos parduotuvėse.

„Downtown Party Network“ darbai projektu su Sander Kleinenbeg tikrai nesibaigia. Dar šiemet dviejose modernų disco skambesį propaguojančiose leidyklose – „Compost“ ir „Is It Balearic?“ pasirodys jų įrašyti kitų atlikėjų kūrybos remiksai. 2011-uosius keletą itin sėkmingų ir visame pasaulyje parduodamų plokštelių jau išleidęs duetas skirti autorinei kūrybai – vaikinai po metų planuoja pristatyti debiutinį savo albumą.