Archyvai

Rugsėjo 9-osios vakarą grupė "Jing’a’ling" kviečia į koncertą

Grupė „Jing’a’ling“ rudens sezono pradžią pažymėjo melodingu koncertu „Sostinės dienų“ scenoje. Grupės nariai tęsia kūrybinius ieškojimus, intensyviai ruošiasi ir kviečia į koncertą „Tamstoje“, nes kiekvienas pasirodymas šio klubo scenoje įpareigoja paruošti kažką ypatingo.

Sudėtį sustiprinusi dar vienu nariu, grupė „Jing’a’ling“ nekantriai laukia ir trina rankomis, kada galės pasidalinti naujomis dainomis jau juos kiek pažįstančiam klausytojui. O tam, kuris dar neturėjo progos jų išgirsti, pasiūlys visiškai naują, gaivų ir jaudinantį iki nagų galiukų skambesį.

Jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 9-osios vakarą, gyvos muzikos klubas „Tamsta“ prisipildys ne tik taip Lietuvoje populiarėjančiu nu-jazz skambesiu, bet ir povasariniais šokiais, ar kvapą gniaužiančiomis bei meilės kupinomis melodijomis.

„Banalumo ir paviršutiniškumų mūsų gyvenime ir taip užtenka, norisi kažko tikro, apčiuopiamo ir jaudinančio.“, – šypsosi grupės vokalistė Vytautė, labai daug dėmesio skirdama tekstams.

Prie naujoviško džiazo pionierių Vytautės Pupšytės, Vyčio Smolskaus, Juliaus Valančausko ir Gedimino Augustaičio šį kartą prisijungs ir išskirtiniu skambesiu pasižymintis gitaristas Paulius Volkovas.

""

Koncerto pradžia: 21:30 val.

Trukmė: 2 Valandos

Bilieto kaina: 10lt