Archyvai

Roko legenda „Accept“ pristato naują albumą ir vokalistą

Klasikinio roko gerbėjai su nekantrumu laukia naujų žinių iš atsikūrusios legendos „Accept“ stovyklos. Jau anksčiau skelbto pristatomojo turo koncertų grafikas nuolat pasipildo naujomis šalimis: prie JAV, Lietuvos, Rusijos ir D.Britanijos entuziastingai prisijungė Suomija, Švedija, Vokietija, Olandija, Prancūzija, Ispanija… Ir šis sąrašas pasipildo naujomis datomis Europoje kiekvieną savaitę!

Visus fanus ypatingai domina vienas klausimas: naujas vokalistas Mark Tornillo – kas jis? Kaip skamba jo balsas? Ar jis tinka roko klasika tapusioms „Accept“ dainoms? Visus skeptikus nuraminti turėtų jau pirmoji oficialiai paskelbta daina „The Abyss“ is jų naujojo 2010 metais pasirodysiančio albumo „Blood Of Nations“.

""

Visą 2010 metų dainą „The Abyss“ pasiklausyti ir pasimėgauti nuotraukomis iš naujojo video klipo filmavimo galima adresu www.relaxlive.lt.

Vokalisto Mark Tornillo (ex-„TT Quick“) balsas naujoje dainoje ir visame albume skamba išties įspūdingai, o jo energija persiduoda klausytojams ir nejučia visu kūnu nubėga malonus ilgai laukto vyksmo šiurpulys. Ką jau kalbėti apie gyvą pasirodymą, kuris jau ne už kalnų! Koncerto lankytojai be dainų iš naujojo albumo neabejotinai išgirs ir auksine roko klasika tapusias kitas „Accept“ dainas, tapusias daugeliui kitų roko grupių visame pasaulyje kūrybinio įkvėpimo šaltiniu.

Naujojo albumo „Blood Of Nations“ įrašams grupė pasitelkė ne bet ką, o garsųjį britų prodiuserį ir grupės „Sabbat“ gitaristą bei ilgametį „Accept“ gerbėją Andy Sneap‘ą (jis bendradarbiavo su „Megadeth“, „Exodus“, „Arch Enemy“, „Nevermore“). Įrašų sesija truko 2009-2010 žiemą „Backstage“ studijoje Derbyshire (Anglija). Daugumos žinomiausių grupės hitų autorius ir gitaristas Wolfas Hoffmanas albumo kūrimo procesą ir galutinį rezultatą apibūdina trumpai ir paprastai: „Įvyko kažkas nuostabaus! Mes tarsi transformavomės iš vieno pasaulio į kitą… Naujos dainos lyg išsiveržė po sprogimo iš požemio, kuriame buvo įkalintos tikrai per ligai! Mes kol kas nežinome kiek bus sėkmingas ir populiarus šis albumas bei kiek tęsis šis mūsų jaudulys; dabar žinome tik vieną – mes seniai nesijautėme taip puikiai!”

""

Metalo legendos „Accept“ vienintelis koncertas Baltijos šalyse įvyks 2010 m. gegužės 11 d. Vilniuje, “Forum palace”, klube “balsas.lt”. Jame laukiama daug grupės gerbėjų ne tik iš Lietuvos bet ir iš Latvijos bei Estijos, kur koncertų nėra numatyta, o taip pat iš Lenkijos ir Kaliningrado srities. Be roko monstrų „Accept“ šiame koncerte pasirodys ir lietuvių grupė, kurios pavadinimas bus skelbiamas netrukus. Bilietus į šį koncertą galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete bilietai.lt. Renginio pradžia 19 val.