Archyvai

Roko karalienė Suzi Quatro grįžta į Lietuvą

Gruodžio pabaigoje, prieš pat Naujuosius metus, Lietuvoje viešės roko karaliene visame pasaulyje tituluojama Suzi Quatro. Žinoma atlikėja savo Naujametinius koncertus surengs Vilniaus „Siemens“ arenoje (gruodžio 28 d.), Panevėžio „Cido“ arenoje (gruodžio 29 d.) ir Kauno „Žalgirio“ arenoje (gruodžio 30 d.).

„Nuostabu, jog į Lietuvą grįžti legendinė atlikėja sutiko ir savo koncertų grafike vietos rado būtent šventiniu laikotarpiu, kuomet norisi prisiminti vertybes. Su Suzi Quatro kuriamu ir atliekamu rokenrolu daugelis užaugo ir pagal šias melodijas šoko diskotekose, todėl šventiniai atlikėjos koncertai – tai dovana prisiminti tai, kas buvo primiršta“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis

Per kone 40 metų trunkančią savo muzikinę karjerą Suzi Quatro pasauliui padovanojo ne vieną hitu tapusį kūrinį, todėl koncertų Lietuvoje metu visiems žinomų ir laiko patikrintų kūrinių tikrai netrūks.

Visgi, dainų autorė ir atlikėja yra mažiau žinoma savo gimtojoje Amerikoje nei kituose pasaulio kampeliuose, kadangi daugelis jos albumų buvo įrašyti Anglijoje, o koncertiniai turai išsibarstė po Europą ir Australiją. Pastaraisiais metais Suzi Quatro aktyviai koncertuoja ir per metus vidutiniškai surengia 60 koncertų.

Pasauliui įrodžiusi tai, jog groti bosine gitara bei odinius rūbus vilkėti gali ne tik vyras, bet ir moteris, žinoma roko atlikėja savo melodingomis dainomis 7-ojo dešimtmečio viduryje paliko žymų pėdsaką muzikos pasaulyje. O 2009-ais metais BBC televizija Suzi Quatro išrinko kaip vieną iš 12 britų pop muzikos karalienių.

Suzi Quatro per savo muzikinę karjerą pardavė apie 50 mln. įrašų, išleido 33 albumus, kurių paskutinis „In The Spotlight“ pasirodė šiais metais. Rokerė visiems puikiai pažįstama iš tokių hitų kaip: „If you can‘t give me love“, „Devil Gate Drive“, „Can The Can“, „48 Carsh“ ir kt. Viena iš populiariausių jos dainų yra „Stumblin“ atlikta drauge su Chris‘u Norman‘u.

Bilietus į Suzi Quatro koncertus Vilniuje, Panevėžyje ir Kaune platina „Tiketa“. Prekyba bilietais prasideda šiandien, rugpjūčio 16 d., Pirmuosius bilietus bus galima įsigyti pigiau. Informaciją apie taikomas nuolaidas rasite adresu tiketa.lt.

Suzi Quatro koncertus Lietuvoje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.