Archyvai

,,Ritmo kovos’’ – be jokių taisyklių

"Vienintelė taisyklė – jokių taisyklių!" – su tokiu šūkiu ,,Despotin FAM’’ atstovo Vaiperio inicijuotas projektas ,,Ritmo Kovos’’ grįžta ant scenos jau šį penktadienį.

Dar septyniasdešimtaisiais Jamaikoje pradėtos ‘’soundclash ‘’ kovos, kurių metu didžėjai tarpusavyje kaudavosi, kurio sugrota daina pelnys daugiau ovacijų ilgainiui virto į varžytuves, kuriose buvo atliekama tik sava kūryba. ‘Soundclash’, arba tiesiog ‘ritmo kovos’ greitai išpopuliarėjo ir Lietuvoje.

Jau trečiosios prodiuserių varžytuvės grįžta su trenksmu – po ,,Havana Social Club’’ stogu vienu metu vyks muzikos, ritmo ir šokių kautynės. ,,Ritmo kovose’’ kariaus net aštuoni beatmakeriai, kurių pagrindinis vakaro tikslas bus gyvai kuriamais ritmais ‘nukauti’ priešininką ir pavergti susirinkusiųjų širdis. Kovos vyks dviem raundais, o kiekvienam atlikėjui pasireikšti bus skirtos 2 minutės, kaip jie patys tikisi, šlovės. Kaip pats Vaiperis sako, ‘’Vainikuojančioje dvikovoje jiems gali prireikti ne tik amoniako tirpalo, bet ir papildomų "bangerių" atsargų.” Nugalėtojas bus išrinktas žiūrovų aplodismentų pagalba, o nugalėtojo taurę ritmo meistrui įteiks patys vakarėlio šeimininkai ,,Renegades Of Bump’’.

Kitoje salėje Gabrielis Žvirblis iš ,,ZIP FM’’ vadovaus ,,Urban Dance’’ šokėjų kovoms. Vienas prieš vieną varžysis hip-hopo, poppingo ir b-boys stiliaus šokėjai.

Muzikinius sugebėjimus vakarėlyje rodys ir plokšteles suks DJ Mamania iš ‘G&G Sindikatas’, DJ Justas Fresh iš ‘Mondayjazz’ ir kiti, o gyvą pasirodymą surengs ir patys ,,Renegades Of Bump’.