Archyvai

Režisierius A.G.Inarritu futbolininkui W.Rooney siūlo kino žvaigždės karjerą

Šį savaitgalį kino teatruose pasirodysiančios ir į du Oskarus pretenduojančios dramos „Biutiful“ režisierius Alejandro Gonzalez Inarritu mano, kad Anglijos futbolo žvaigždė Wayne`as Rooney galėtų tapti labai geru aktoriumi. Jiedu drauge jau dirbo prie vienos sportinių drabužių ženklo reklamos ir režisierius buvo apstulbęs, kaip 25-erių futbolininkas puikiai atliko jam sukurtus vaidmenis. Būtent todėl jis sako, jog noriai padėtų britui įsitvirtinti kino pasaulyje.

„Wayne`as Rooney puikiai jautėsi prieš kameras, todėl jam pasakiau, kad kai baigs išsidirbinėti su futbolu, pasiūlysiu jam vaidmenį savo filme. Net neabejoju, kad sportininkas padarytų puikią karjerą Holivude“, – pasakoja A.G.Inarritu.

Pasak režisieriaus, Wayne`as yra labai natūralus: „Jis – vaikis iš gatvės, viduje besinešiojantis galingą kario dvasią. O tai tikrai būtų didžiulis privalumas Holivude“.

A.G.Inarritu kinomanams yra puikiai pažįstamas iš filmų „Babelis“, „21 gramas“, „Motina ir dukra“, o jau nuo vasario 11 dienos kino teatruose bus galima pamatyti naujausią jo šedevrą – dramą „Biutiful“. Filme, kuriame vaidina Oskaro laureatas Javieras Bardemas, pasakojama apie vyruką, sužinantį, jog netrukus mirs. Tačiau prieš tai jis dar turi paversti pasaulį geresniu, nes jame liks du mylimi jo vaikai.

Jau dabar daugelis kritikų filmą vadina geriausiu A.G Inarritu darbu per visą jo kaip režisieriaus karjerą.

Filmo treileris: