Reklama
 Pagrindinis    Reklama

REKLAMA

Įmonių katalogas

Kviečiame įmones registruotis įmonių kataloge ir paskelbti išsamią informaciją apie save lietuvių bei anglų kalbomis. Prisijungę kaip naujas vartotojas nuorodoje „Įmonių savininkams“, užpildę registracijos anketą, jūs galite patalpinti apie save šią informaciją:
Įmonės (įstaigos) pavadinimą;
Adresą;
Kontaktinius duomenis;
Logotipą;
9 nuotraukas;
Filmuotą video medžiagą;
Google maps žemėlapį;
Neribotos apimties aprašymą apie įmonę, įstaigą.

 

Renginiai

Kviečiame visus, skelbti Jūsų  įmonėse (įstaigose) vykstančius renginius. Tam Jums reikia užpildyti rubrikoje „Renginiai“ esančią anketą „paskelbti renginį“.
Specialūs pasiūlymai

Norėdami paskelbti apie Jūsų įmonėse( įstaigose) vykstančias akcijas, ypatingus renginius ar pasiūlymus, norimą paskelbti informaciją siųskite adresu info@vilniusbynight.lt
Publikacija tituliniame puslapyje

Publikacija, t.y. reklaminis straipsnis, išsamus specialiojo pasiūlymo arba renginio aprašymas,  rodoma ne trumpiau nei 1 savaitę tituliniame puslapyje.
Reklaminiai skydeliai

Reklaminių skydelių (banerių) dydžiai:
750×100 puslapio viršuje bei apačioje;
180×150 ir 180×300 puslapio dešnėje pusėje;
180×300 puslapio kairėje pusėje.
Dėl išsamesnės informacijos apie reklamos įkainius teirautis:
reklama@vilniusbynight.lt,

Pranešimus spaudai lietuvių bei anglų kalbomis, siųskite adresu:info@vilniusbynight.lt

 

APIE PROJEKTĄ

www.vilniusbynight.lt – tai naujas, pramoginis-informacinis portalas, skirtas naktinių pramogų ieškantiems vilniečiams ir Vilniaus miesto svečiams.  Šis portalas anonsuoja išskirtinai tik Lietuvos sostinėje vykstančius renginius, pateikia išsamią informaciją apie restoranus, barus ir kitas pasilinksminimo vietas lietuvių ir anglų kalbomis.

Patrauklaus dizaino portalas padės Jums susiplanuoti turiningą vakarą, sužinoti kokiais specialiais pasiūlymais lankytojus vilioja Vilniaus laisvalaikio praleidimo vietos. Čia bus nuolat publikuojami straipsniai apie karščiausius vakaro įvykius, naujas pramogas, aktyvų naktinį gyvenimą gyvenančius vilniečius ir sostinės svečius, klubuose šėlstantį jaunimą.

www.vilniusbynight.lt projekto kūrėjų tikslas – pristatyti Vilnių pasauliui kaip įdomų miestą, kuriame vyksta aktyvus kultūrinis ir naktinis gyvenimas. Visas turinys pateikiamas dviem kalbomis, portalas reklamuojamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tikimės, kad jis taps svarbiausiu naktiniu gidu Vilniaus svečiams bei naudingu informacijos šaltiniu vilniečiams.