Archyvai

"Red Bull Speed Avenue" afterparty su Sel

Ar jūs pasirengę absoliučiam greičiui, degančių padangų kvapui ir pašėlusios galios garsui? Rugsėjo 1 d. Konstitucijos prospekte Vilniuje bus atidarytas „Red Bull Speed Avenue". Nuo 17 valandos 900 metrų ilgio ruožas virs Formulės 1 trasa, kurioje Vilniaus gyventojai ir svečiai galės išvysti tikrą F1 automobilį pilotuojamą tikros legendos – Davido Coulthardo. Kaip tikrose F1 varžybose važiavimų metu „boksuose" dirbs „Red Bull Racing" komanda.

Tai pirmas kartas Lietuvoje, kai viena iš pagrindinių sostinės gatvių lėks „Red Bull Racing" bolidas, demonstruodamas savo jėgą ir įspūdingus valdymo triukus. Įvyksiančio nemokamo reginio pavydėtų bet kuris F1 pasaulio aistruolis. Visi supranta, kad toks šansas išvysti trasos dievaitį ugniniu kamuoliu skriejantį mūsų miesto gatve – vienintelis.

Tuo tarpu patys ištvermingiausi bus pakviesti į „Red Bull Speed Avenue“ afterparty, įvyksiantį naktiniame klube „Pacha“! Čia jūsų lauks ne tik stilingiausia publika mieste, bet ir SEL, Jovani, Rolandas Mackevičius bei pats David Coulthard! Nepraleisk ryškiausio vakarėlio mieste bei progos apsilankyti legendiniame klube!