Archyvai

Radistai pirmą kartą surengs vakarėlį Nidoje

Kelios pastarosios savaitės ZIP FM laidos „Radistai“ vedėjams tapo nuostabiu atradimų metu. Vaikinai vieną po kito patyrė keisčiausius dalykus, apie kuriuos anksčiau nė nebūtų pagalvoję – neseniai pralošę lažybas jie pirmą kartą savo laidą vedė nuogi, vėliau pirmą kartą lipo kautis į bokso ringą, o dabar pirmą kartą rengia vakarėlį Nidoje, kuris vyks liepos 3-ąją.

Vakarėlis „Radistai: pirmas kartas“ vyks pajūryje tiesiogine šio žodžio prasme –paplūdimyje įsitaisiusiame „Corona Beach Bar“. Čia be pačių radistų Jovani ir Rolando Mackevičiaus už didžėjaus pulto stos „Flaxen Beats“ narys Andy Roze bei Funky M, o jiems talkins pora mikrofonų meistų – reperiai Dee ir Kamy.

Pajūryje radistai pristatys antrąjį savo singlą. Ruošdami pirmąjį kūrinį bei jo vaizdo klipą, Jonas ir Rolandas laiką leido lėktuve, pasipuošę pilotų apranga ir apsupti žavių stiuardesių. Deja, gyvenimas ne visad būna toks gražus – antrasis singlas radistus nubloškė ant bokso ringo grindų, kruvinomis nosimis ir praskeltais antakiais.

„Kas nepražudo, daro mus stipresniais“, – antrojo singlo klipą lakoniškai komentuoja patys radistai, tačiau pasufleruoja, kad „Facebook“ ir „Youtube“ svetainėse jau galima pamatyti radistų ir bushido pasaulio čempiono kovos vaizdo įrašą. Beje, „Youtube“ svetainėje radistų vaizdo įrašai sulaukė net pusantro milijono peržiūrų, o „Facebook“ svetainėje jie surinko jau daugiau nei 35 000 gerbėjų, kurie yra ypatingai kviečiami prisidėti prie Jono ir Rolando pirmojo karto.

„Radistai: pirmas kartas“ vyks liepos 3-ąją, šeštadienį 22 val., Nidos paplūdimyje įsikūrusiame „Corona Beach Bar“.