Archyvai

Puikus gitaristas ir STINGO grupės narys DOMINIC MILLER su grupe gegužės 16 d. koncertuoja Vilniuje!!!

Tokia žymi ir didelė muzikinio pasaulio žvaigždė kaip Dominic Miller pirmą kartą Lietuvoje koncertuoja nedidelėje, tačiau jaukioje ir prestižinėje Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje.

Vilniuje, gegužės 16 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje pirmą ir vienintelį savo pasirodymą rengia vienas charizmatiškiausių, melodingiausių pasaulio gitaristų Dominic Miller su grupe, kurią sudaro nepakartojami muzikantai iš Belgijos, Vokietijos bei Jungtinės Karalystės.
Pripažintas muzikantas ir kompozitorius (beje, šiemet nominuotas GRAMMY) , visų pirma, visiems dažniausiai žinomas kaip STINGo gitaristas, taip pat jo grupės nariai, nepakartojami muzikantai atliks bene šilčiausias ir didingiausias balades, tarp kurių, be abejo, „SHAPE OF MY HEARD“ ! Paskutiniame Dominic  albume „IN A DREAM“ vokalo partijas atlieka be jau minėto, nuostabaus balso savininko STINGO, pats PLACIDO DOMINGO!!!

Lietuvos publika jau buvo sutikus Dominic Miller du sykius per STINGO koncertuose ir abu kartus liko sužavėta Dominico atliekama muzika, talentu bei įgūdžiais…

Koncerto metu Vilniuje D. Miller atliks tiek paskutinio savo albumo (kuris buvo nominuotas GRAMMY), tiek senesnius kūrinius, kurie buvo įtraukti į ROCK ir POP muzikos aukso fondus, įskaitant ir tuos kūrinius, kuriuos jis atlieka su STINGU.

 

 

Bilietai į vienintelį Dominic Miller koncertą Vilniuje gegužės 16 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje parduodami visose BILIETAI.LT kasose. Informacija apie bilietų užsakymus telefonu – 8 653 621 93.