Archyvai

“Prospekto klube” specialieji agentai rengia mados naktį

Neperspjaunamai populiarūs slaptieji agentai – Džeimsas Bondas ir jo komiškoji kopija Ostinas Pauersas suteiks išskirtinę progą pasilinksminti madingiems Vilniaus naktinėtojams. Kovo 25 d., penktadienį sostinę užvaldys avangardiškas pavasario kvaitulys “Mados infekcija”. Tą pačią naktį “Prospekto klube” įvyks stilingas “Cezar party” ženklo vakarėlis “James Bond & Austin Powers”.

Visi teminiai vakarėliai turi savo aprangos kodą, šis – ne išimtis. Tačiau jo dalyviai gali visiškai nevaržyti savo fantazijos, kadangi pagrindinės pokylio figūros – agentai – gali būti bet kuo ir atrodyti kaip tik tinkami.

“James Bond & Austin Powers”, – šių asmenybių dvilypumas leidžia varijuoti nuo elegantiškos Dž.Bondo klasikos – dailiai nulietų juodų/baltų smokingų su peteliškėmis ar glaustinukių aukštomis apykaklėmis iki spalvingos, blizgančios, įliemenuotos O.Pauerso ekstravagancijos su visais privalomais žabo ir juodų rėmelių akiniais. O kur dar jų antrųjų pusių neišgydoma priklausomybė nuo madingų ir seksualių dalykėlių…

Be to, abudu slaptieji agentai atstovauja itin plačią laiko juostą. Todėl “Prospekto klube” tą naktį turėtum susitikti ir “ledinius” vyrukus, ir juokdarius disco marškiniais, merginas supermini suknelėmis ar atvirkščiai – vilkinčias ką nors rafinuoto. Čia turėtų būti aukščiausių platformų ir veltų “afrošukuosenų”, arba dailių kuodukų ir sulaižytų garbanų.

“Visame pasaulyje – nuo Brazilijos iki Vokietijos – ką tik praūžė karnavalai. Mes galime sėdėti savo Vilniuje ir tyliai graužtis nagus, kad ten nebuvome, pavydėti Rio de Žaneirui pusnuogių gražuolių ar Venecijai finansinių galimybių rengti įspūdingus persirengėlių šou. Bet galime eiti ir kitu keliu – patys jaukintis karnavalines tradicijas, teminius vakarėlius, eiti į klubus ne šiaip palėbauti, bet ieškoti įdomių, smagių stiliaus sprendimų, pakvailioti. Ir, man atrodo, tam ypač tinka kovo paskutinis savaitgalis, kai Vilniuje siautės mados infekcija, – kalbėjo “Prospekto klubo” direktorius Dovydas Šamrajus. – Mes visi perdaug rimti, įsitempę. Laikas švęsti pavasarį, atsipalaiduoti. O to tikrai galima pasimokyti iš Bondo ir Pauerso – jie niekada nebuvo neįveikiami terminatoriai, bet visuomet labai pasitikėjo savimi, asmeniniu žavesiu ir gudrumu. Todėl jų laimėjimų sąrašuose – ne tik didžiausių blogių nugalėjimas, bet ir gražiausių moterų nuginklavimas.”

“James Bond & Austin Powers” vakarėlis “Prospekto klube” kovo 25-osios naktį turės ne tik savo aurą, bet ir vakaro gėrimą bei vakaro kvapą. Čia taip pat bus surengtas merginų grupės “Mėtos” koncertas, egzotiškojo “Afroprince” pasirodymas ir labai karštas madų šou!

 Įėjimas su "Vilnius by Night" nuolaidų kortele – nemokamas.