Loading map...
 Pagrindinis    The Old Green House

The Old Green House

Property ID: 7521
L.Stuokos-Gucevičiaus g. 5, Vilnius,
Lithuania
Amžiaus ribojimo nėra
Restoranai
  • 179
  • 0

Aprašymas

Šiuo metu yra žinomi faktai, kad žalias namas buvo daugiabutis gyvenamasis namas, kuriame gyveno penkios šeimos. Prieš prasidedant „I Pasauliniui karui“ 1913m. į žalią namą gyventi atsikraustė viena žinomiausių Lietuvos istorijos poečių- Žemaitė (Julija Žymantienė).

Buvo nutarta namą esantį L. Stuokos-Gucevičiaus gatvėje įtraukti į kultūros paveldo vertybių sąrašą. 1960 metais namas buvo papuoštas memorialine lenta, kuri iki šių dienų mums primena, jog šiame žaliame mediniame namelyje gyveno Lietuvos literatūros klasikė Žemaitė. Memorialinė lenta yra iškalta dviem kalbomis- lietuvių ir rusų.

Tiesa, namas buvo po truputėlį pamirštamas ir laikui bėgant visiškai apleistas. Kultūros paveldo organizacijos nusprendė nuimti memorialinę lentą. Namas pradėjo atkreipti į save dėmesį, kaip apleista teritorija.

2010 metais prasidėjo permainos. Buvo pradėti pastato restauracijos darbai ir nepraėjus nei vieneriems metams, senojo Vilniaus širdyje atsidarė restoranas „The old green House“.

“THE OLD GREEN HOUSE”
Išskirtinis restorano eksterjeras – žalias medis namelis stovintis vos keli žingsniai nuo Katedros aikšės L.Stuokos-Gucevičiaus gatvėje, laukia Jūsų svečiuose. Užėjus į restorano vidų Jus pasitiks ypatingai šiltas interjeras, primenatis apie praeities metus, žavintis klasikos ir retro stiliaus deriniais. Švelni muzika, draugiškas ir šiltas aptarnavimas, išskirtiniai skonių deriniai – dar vienas puikus jūsų pasirinkimas, jei norite padovanoti sau įsimintiną vakarą, pavaišinti svečius, paminėti Jums ypatingą progą ar tiesiog puikiai praleisti laiką su draugais.

Restoranas Vilniuje “The old green House” – tai vieta, į kurią norėsite sugrįžti ir rekomenduosite kitiems.
Čia galėsite atsigaivinti alumi, pasirinkdami iš 10 pilstomo lietuviško ir importinio alaus rūšių, ar paragauti pagal specialią receptūrą pagaminto “The Old Green House” šviesiojo ar ypatingojo firminio alaus. Kad neprailgtų laikas prie alaus bokalo ar vyno taurės, pasiūlysime gausų užkandžių asortimentą. Nusprendę pavalgyti sočiau, tikrai galėsite išsirinkti iš plataus salotų ir kepsnių,keptų ant grotelių, valgiaraščio. Karštą vasaros dieną mielai kviečiame užsukti į uždarą kiemelį, kuriame pamiršite karštį ir miesto šurmulį, vakarais pasiklausysite gyvai atliekamos muzikos.

Privalumai

Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

Kontaktinė informacija

Telefonai: (8-616) 99559
El. paštas: info@oldgreenhouse.lt
Interneto svetainė: http://oldgreenhouse.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/The-Old-Green-House-128488067231663/
Pirmadienis: 11:30 - 23:00
Antradienis: 11:30 - 23:00
Trečiadienis: 11:30 - 23:00
Ketvirtadienis: 11:30 - 00:00
Penktadienis: 11:30 - 00:00
Šeštadienis: 11:30 - 00:00
Sekmadienis: 11:30 - 23:00