Loading map...
 Pagrindinis    Naktinis klubas “Tamsta Club”

Naktinis klubas “Tamsta Club”

Property ID: 5704
A. Strazdelio g. 1, Vilnius, Vilnius,
Lithuania
N-18
Naktiniai klubai
  • 432
  • 0

Aprašymas

Nuolatinius klubo lankytojus turėtų nudžiuginti jau tradicija tapę įvairiausi renginiai. Vienas jų – nuolat vykstantys lindyhopo vakarai, ne tik sudominantys šiuo šokiu naujokus, bet ir leidžiantys pasijusti tarytum trečiojo – ketvirtojo dešimtmečio Amerikos šokių aikštelėje. Jaunieji muzikantai taip pat turės ne vieną progą parodyti savo talentus tiek gitarų, tiek mušamųjų konkursuose ir, žinoma, vis daugiau gerbėjų kasmet sulaukiančiame jaunų grupių konkurse „Garažas”.

Oficialiai svetingiausio ir saugiausio klubo titulais įvertinta „Tamsta” naujajame sezone pažada dar daugiau trankių linksmybių ir jaukių susitikimų, kurių centre – draugiškumas ir daug dėmesio kokybiškiausiai gyvai muzikai iš Lietuvos ir viso pasaulio.
Tik „Tamstoje” viena scena draugiškai dalijasi tokie scenos vilkai kaip Andrius Mamontovas, „Poliarizuoti stiklai”, „Lemon Joy”, „Empti”, „G&G Sindikatas”, ,,Leon Somov & Jazzu” ar „Saulės Kliošas” ir dar negirdėti projektai. Tik čia – šviežiausios užsienio muzikos naujienos. Tik čia visuomet karaliauja gera energija ir gera muzika.

Privalumai

Galimybė užsakyti maistą
Renginiai
Koncertai
Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

Kontaktinė informacija

Telefonai: +370 611 56496
El. paštas: club@tamsta.com
Interneto svetainė: http://www.tamstaclub.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/Tamstaclub/
Vietų skaičius: 350
Salių skaičius: 1
Trečiadienis: 19:00 - 24:00
Ketvirtadienis: 19:00 - 24:00
Penktadienis: 19:00 - 2:00
Šeštadienis: 19:00 - 2:00