Loading map...
 Pagrindinis    Naktinis klubas “Pabo Latino”

Naktinis klubas “Pabo Latino”

Property ID: 5529
Trakų g. 3/2, Vilnius, Vilnius,
Lithuania
N-21
Naktiniai klubai
  • 326
  • 0

Aprašymas

Pabo Latino yra maža salelė, kurioje susitelkusi visa Lotynų Amerikos kultūra. Čia niekada nebūna šalta, čia visuomet šviečia saulė. Atmosfera nuo audringų šokių dažnai įkaista iki pavojingo lygio ir pietietiškas kraujas užverda kiekvienam.

Egzotiškoje oazėje yra 190 sėdimų vietų, 3 salės, 2 barai ir didžiulė lauko terasa. Klube vienu metu gali vykti net kelios skirtingos programos. Pabo Latino rūpinasi puikia lankytojų nuotaika, skirtingais skoniais ir užtikrina išskirtinę vakarėlių kokybę.

Sėkmingai jau dešimtmetį sostinėje veikianti Lotynų Amerikos rezidencija renguliariai rengia ne tik įspūdingus vakarėlius, bet ir šokių vakarus su profesionaliu mokytoju. Judindami klubus salsa, rumba, bachata, cha cha ritmais, pasineriame į svaiginantį pramogų sūkurį ir pamirštame visus rūpesčius.

Išskirtinė užvedanti muzika ir puikūs kokteiliai tapo bene geriausia Pabo Latino vizitine kortele. Gera nuotaika kiekvieną vakarą pasirūpina klubo rezidentai, ryškiausios Lietuvos muzikos padangės žvaigždės bei lotyniškų ritmų profesionalai iš užsienio.

Klubas taip pat kviečia užsukti ir gėrimų gurmanus. Patyrę barmenai kiekvieną kartą nustebina puikiais išskirtiniais bei išradingais kokteliais. Triukai, vykstantys už baro, sužavės, net visko mačiusius lankytojus.

Privalumai

Renginiai
Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

Kontaktinė informacija

Telefonai: +370 5 262 1045
El. paštas: info@pabolatino.lt
Interneto svetainė: http://pabolatino.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/PaboLatinoVilnius
Vietų skaičius: 200
Salių skaičius: 3
Ketvirtadienis: 21:00 - 3:00
Penktadienis: 21:00 - 5:00
Šeštadienis: 21:00 - 5:00