Loading map...
 Pagrindinis    Hotel Tilto

Hotel Tilto

Property ID: 6347
Tilto g. 8, Vilnius,
Lithuania
Viešbučiai
  • 155
  • 0

Aprašymas

Maloniai kviečiame apsilankyti TILTO Viešbutyje Vilniaus centre. Hotel Tilto yra įsikūręs naujai rekonstruotame pastate, kuris yra tikrą istorinę praeiti turinčioje Tilto gatvėje. Senovinės pastato detalės alsuoja gilia senamiesčio dvasia ir liudija praeities paslapčių kupiną istoriją. Šis puikus Boutique stiliaus viešbutis darniai įsilieja į senamiesčio pastatų grandinę.

Mes maloniai kviečiame jus pajausti jaukią namų šilumą, draugišką šypseną, nepriekaištingą aptarnavimą bei lengvai pasiekiamą įspūdingo grožio Vilniaus miesto senamiestį. Pas mus atvykę svečiai gali ne tik pailsėti, bet ir aplankyti UNESCO saugomą senamiestį, pasigrožėti mums didelę svarbą turinčiais pastatais: Vilniaus Arkikatedros Bazilika, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų Rūmais, didinga Gedimino pilimi, Trijų Kryžių kalnu, Lietuvos Nacionaliniu muziejumi bei daugybe kitų kultūrinį paveldą išlaikiusių pastatų ir paminklų. Visai netoli mūsų viešbučio yra daugybė prekybos centrų, kuriuose rasite dovanų sau ir artimiesiems. Čia pat yra platus restoranų, kavinių, barų bei naktinių klubų pasirinkimas. Tikime, kad kiekvienas iš Jūsų atras Jums priimtiniausią laisvalaikio praleidimo būdą.

Verslo reikalais atvykusiems svečiams, mūsų viešbutis yra ideali vieta apsistoti, nes visai netoli yra pagrindinis miesto verslo centras. Iki Tarptautinio Vilniaus Oro Uosto – 7 km, Vilniaus geležinkelio stoties – 4 km.

Mes visuomet jus pasitiksime su plačia šypsena 🙂

Privalumai

No amenities.

Kontaktinė informacija

Telefonai: +370 5 2100021
El. paštas: info@hoteltilto.com
Interneto svetainė: http://www.hoteltilto.com/?pradzia
Facebook: https://www.facebook.com/HOTEL-TILTO-250270795838/?fref=ts
Pirmadienis: 00:00

Panašūs rezultatai

No similar properties found.