Loading map...
 Pagrindinis    Europolis Viešbutis Vilniuje

Europolis Viešbutis Vilniuje

Property ID: 6271
Švitrigailos str. 11D, Vilnius,
Lithuania
Viešbučiai
  • 132
  • 0

Aprašymas

Nemokamas Wifi bevielis internetas, nemokama automobilio aikštelė, palydovinė TV, liftas, telefonas.. tai tik keletas minimų naujų privalumų.

2008 metais renovuotas viešbutis Vilniuje Vilniaus Europolis svečiams siūlo apgyvendinimą, nuolaidas grupėms. Ilgalaikis apgyvendinimas svečiams ir studentams. Imonės svečių apgyvendinimas.

Viešbutis Vilniuje Vilniaus Europolis yra įsikūręs miesto centre, pagrindinėje gatvėje, vedančioje iš oro uosto į miesto centrą. Senamiestį Jūs pėsčiomis pasieksite per 12 minučių.

Viešbutyje svečiams paruošti 26 kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi iki 72 žmonių. Saugoma aikštelė viešbutyje nemokama, todėl Jūs galėsite palikti savo automobilį ar autobusą viešbučio kieme.

Pirmajame viešbučio aukšte yra įrengta jauki kavinė Europolis, pokylių salė bei lauko terasa su griliumi. Viešbutyje Jūs galėsite naudotis kopijavimo aparatu, faksu. Šalia esą SEB, DnB NORD, Nordea bankų bankomatai.

Užsisakius iš anksto galime pasiūlyti Jums ekskursijas po Vilnių ir Lietuvą, konferencijų ir pokylių sales, kitas su apgyvendinimu ir turizmu susijusias paslaugas.

Viešbutis Vilniuje Vilniaus Europolis siūlo šiuos atsiskaitymo būdus: grynieji, VISA, VISA Electron, Eurocard/Mastercard, Maestro, American Express.

Iki susimatymo viešbutyje Vilniuje Vilniaus Europolis!

Automobilių aikštelės: Parkavimosi aikštelė mašinai ar autobusui uždarame kieme nemokama.
Nuolaidos: Taikome nuolaidas trumpalaikiams ir ilgalaikiams grupių, turistų, studentų, įmonių svečių apgyvendinimams. Kontaktinis tel. 8 699 98999, arba hotel@europolis.lt

Privalumai

No amenities.

Kontaktinė informacija

Telefonai: +37068987777 +37052150410
El. paštas: hotel@europolis.lt
Interneto svetainė: http://www.europolis.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/hotel.vilnius.europolis/?fref=ts
Pirmadienis: 00:00

Panašūs rezultatai

No similar properties found.