Loading map...
 Pagrindinis    Don Simon

Don Simon

Property ID: 8037
Gedimino pr. 2a, Vilnius,
Lithuania
Amžiaus ribojimo nėra
Restoranai
  • 126
  • 0

Aprašymas

Itališkas restoranas “Don Simon” – tikri picos namai! Čia siekiame jus apgaubti namams būdingu jaukumu ir leisti jums skaniai pailsėti nuo alkanos dienos rūpesčių. Picos suktos, keptos, ragautos išragautos kartu su mūsų virtuvės šefu – sušių ir picų žinovu Lauru. Visi kartu pasiraitoję rankoves per vasaros karščius “kūrenom” pečių ir su kūrybiniu azartu šaudėm picas. Ir taip toliau, po šiai dienai. Susapnuojam naują picą ir kitą dieną mūsų picajola Mantas ją į pečių. Apsilankykite picų restorane “Don Simon” ir paragaukite tikrų picų!
“Don Simon” picos namai duris atvėrė 2013 metų rugsėjį.

“Namai”, ne todėl, kad dabar taip madinga. Ir ne todėl, kad turime begalę pagalvėlių. O dėl to, kad apetitą keliančiais kvapais, išskirtine patiekalų paruošimui naudojamų žaliavų kokybe ir šiltu aptarnavimu siekiame jus apgaubti namams būdingu jaukumu ir leisti jums skaniai pailsėti nuo alkanos dienos rūpesčių.

Didžioji dauguma mūsų virtuvės receptų yra gimę ir ištobulinti namuose. Picos suktos, keptos, ragautos išragautos kartu su mūsų virtuvės šefu – sušių ir picų žinovu Lauru. Visi kartu pasiraitoję rankoves per vasaros karščius “kūrenom” pečių ir su kūrybiniu azartu šaudėm picas. Ir taip toliau, po šiai dienai. Susapnuojam naują picą ir kitą dieną mūsų picajola Mantas ją į pečių 🙂

Palyginimas “Kaip namie” kiekvieną kartą glosto širdį. Ir skatina daryti dar ir dar daugiau. Mes džiaugiamės kiekvienu, ateinančiu “pasigydyti” karšta imbierine arbata su medum. Laukiame Jūsų kasdien augančių, smalsių ir visad išdykusių vaikučių – talentingų dailininkų ir būsimų kepėjų 🙂 Ir visada padedame susiorientuoti iš įpročio su gydytojų receptais užklystančioms žilagalvėms močiutėms (mat ilgą laiką šiose patalpose buvo įsikūrusi vaistinė).

Mums svarbi kiekviena Jūsų pastaba ir pageidavimas. Norisi neaštriai aštrios picos? Atitaikysim. Kaip Italijoj? Paskrudinsim! Neturit nealkoholinio alaus? Kitą dieną jau turim 🙂 Šaltoka? Prašom pleduką. Norisi gardaus sidro? Keliaujam į Sidro namus. Reikia paspalvinti ką nors berniukiško? Jokių problemų 🙂 …

Didžiausias turtas yra mūsų draugai – jūs, kurie ateinate pas mus atsipūsti, ir mūsų komanda, su kuriais kasdien “gyvename”, vieni iš kitų mokomės, vieni kitais didžiuojamės, vieni kitus pagiriame ir pabarame. Žodžiu, visai kaip namie. “Don Simon” picos namai yra ne tik jūsų namai. Čia ir mes esame pasitempę.

Privalumai

Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

Kontaktinė informacija

Telefonai: +370 686 29977
Interneto svetainė: http://donsimon.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/Don-Simon-picos-namai-630503136971085/
Pirmadienis: 11:00 - 22:00
Antradienis: 11:00 - 22:00
Trečiadienis: 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis: 11:00 - 22:00
Penktadienis: 11:00 - 23:30
Šeštadienis: 11:00 - 23:30
Sekmadienis: 11:00 - 22:00