Loading map...
 Pagrindinis    Autovainera

Autovainera

Property ID: 10625
Motorų g. 14, Vilnius,
Lithuania
Automobilių nuoma
  • 238
  • 0

Aprašymas

AUTOMOBILIŲ NUOMA VILNIUJE IR KAUNE PALANKOMIS SĄLYGOMIS

UAB „Autovainera“ jau šešerius metus siūlo jums trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuoma Vilniuje. Mes jums siūlome aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Nuolat domimės automobilių nuomos rinka ir jos tendencijomis ir atkreipiame ypatingą dėmesį į nuomojamų transporto priemonių saugumą.

Stengiamės, kad mūsų nuomojami automobiliai būtų aukščiausios kokybės ir tvarkingi, kad Jums būtų malonu važiuoti ir nekiltų jokių problemų. Esame įsikūrę Motorų g. 14, Vilniuje ir maloniai kviečiame apsilankyti! Savo paslaugas taip pat vykdome ir Kauno mieste, todėl automobilių nuoma Kaune taip pat prieinama ir kauniečiams arba į Kauną atvykusiems svečiams.

GERIAUSI AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASIŪLYMAI

Vilniaus miesto transporto nuomos srityje yra puikių pasiūlymų palankiomis sąlygomis užsisakyti reikalingos komplektacijos ir paskirties automobilius pagal ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos sutartis. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vokiškų (Audi, BMW, Mercedes Benz), japoniškų ir kitų patikimiausių markių automobilių transportą asmeninėms bei kelionėms palankiausiu kainos ir kokybės santykiu. Savo nuomojamiems automobiliams siūlome ir papildomos įrangos priedus: vaikiškas kėdutes, dviračių laikiklius bei GPS navigacijos modulius.

Pasiūlymus savo klientams atnaujiname nuolat – kviečiame peržiūrėti mūsų automobilių parką Vilniuje Motorų g. 14

AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGŲ PRAVALUMAI

Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje – tai nuomos paslauga tiems, kurie neturi automobilio, tačiau nori pasinaudoti lengvojo transporto teikiamais mobilumo privalumais. Automobilių nuoma yra taip pat populiari paslauga tarp užsieniečių, atvykusių iš kitų šalių, verslo partnerių ar svečių iš atokesnių Lietuvos miestų. Automobilių nuoma taip pat yra puikus sprendimas, jei automobiliu naudojatės nedažnai. Pasinaudokite UAB “Autovainera” teikiamomis automobilių nuomos paslaugomis sostinėje Vilniuje, mūsų aikštelėje Motorų g. 14 – garantuojame kokybiškas paslaugas ir kokybišką klientų bei savo automobilių aptarnavimą.

UAB “Autovainera” privalumai

• Geriausios kainos ir kokybės garantija

• Jokių paslėptų mokesčių

• Patogi rezervacija internetu

• Dirbame 24/7

• Minimalus užstatas 144,81€

• Techninė pagalba kelyje 24/7

Privalumai

No amenities.

Kontaktinė informacija

Telefonai: +370 679 18777
El. paštas: nuoma@autovainera.lt
Interneto svetainė: http://www.autovainera.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/Automobiliu.nuoma.Vilnius/
Pirmadienis: 09:00 - 18:00
Antradienis: 09:00 - 18:00
Trečiadienis: 09:00 - 18:00
Ketvirtadienis: 09:00 - 18:00
Penktadienis: 09:00 - 18:00

Panašūs rezultatai

No similar properties found.