Loading map...
 Pagrindinis    ARNAS KAUNAS GOLF TRAINING CENTER

ARNAS KAUNAS GOLF TRAINING CENTER

Property ID: 11293
Konstitucijos pr. 7A, Vilnius,
Lithuania
Aktyvios pramogos
  • 98
  • 0

Aprašymas

“Arnas Kaunas Golf Training Center” – didžiausias uždarų patalpų golfo treniruočių centras Lietuvoje. 200 kv.m. patalpose įrengti trys golfo simuliatoriai: vienas – trijų ekranų „Sports Coach 3D“ ir du – vieno ekrano “Skytrak” golfo simuliatoriai. Kokybiškam ridenimo treniravimuisi įrengta erdvi, 24 kv.m. dydžio, ridenimo aikštelė.
Golfo treniruočių centre taip pat įrengta golfo prekių parduotuvė, kurioje rasite visą golfo žaidimui reikiamą įrangą. Visas prekes taip pat galite įsigyti ir e-parduotuvėje – www.golfin.lt
Golfo treniruočių centras įsikūręs pačiame Vilniaus centre – prekybos centre „Europa“, Konstitucijos pr, 7A., tad vilniečiams patogu mus pasiekti iš bet kurios miesto pusės.
Atvykę į golfo treniruočių centrą automobilį patogiai pasistatysite prie pat įėjimo. Įėjimas į treniruočių centrą tiesiai iš automobilių parkingo 3A aukšto.
Golfo treniruočių centre jūs galėsite treniruotis savarankiškai bet kurioje treniravimosi zonoje, su draugais tarpusavyje susirungti žaisdami golfo laukuose, o norintys pagerinti savo žaidimo lygį, galės kreiptis į trenerį, profesionalų golfo žaidėją – Arną Kauną.
Golfo treniruočių centre jūs galėsite pasistiprinti užkandžiais ir gėrimais.
Golfo treniruočių centras, tai vieta, kurioje visi gali praleisti puikų laiką, o golfo entuziastai, taupydami savo brangų laiką, efektyviai treniruotis tiek žiemos tiek vasaros sezonu.

Privalumai

No amenities.

Kontaktinė informacija

Telefonai: + 370 640 50998
El. paštas: info@golfindoor.lt
Interneto svetainė: http://www.golfindoor.lt
Facebook: https://www.facebook.com/pg/golfotreniruociucentras/about/?ref=page_internal
Pirmadienis: 9:00-20 :00
Antradienis: 9:00-20 :00
Trečiadienis: 9:00-20 :00
Ketvirtadienis: 9:00-20 :00
Penktadienis: 9:00-20 :00
Šeštadienis: 10:00-18:00
Sekmadienis: 10:00-18:00

Panašūs rezultatai

No similar properties found.