Archyvai

Projekto „Misis Visata 2010“ dalyvės Vilniuje pristatys savo šalių kultūrą ir nacionalinius patiekalus

2010 m. rugpjūčio 12 d. Vilniuje prasidėjęs tarptautinis projektas „Misis Visata 2010“ tęsiasi. Rugpjūčio 20 d., projekto „Misis Visata 2010: pasaulio moterys – prieš smurtą ir prekybą žmonėmis“ 23 dalyvės praleis prekybos centre „Panorama“.

Jau nuo 13 val. gražuoles iš įvairių šalių bus galima sutikti centro parduotuvėse, perkančias lauktuves savo šeimoms. Specialios staigmenos moterų laukia „Douglas“ parduotuvėje.Nepraleiskite progos nusifotografuoti su savo favoritėmis!

16 val. „Panoramoje“ prasidės tautų vakaras „Susipažinkime“, kuriame dalyvės, pasipuošusios tautiniais kostiumais, pristatys savo šalis, jų kultūrą ir nacionalinius patiekalus. Žiūrovai galės ne tik pavarvinti seilę, klausydami pasakojimų apie egzotišką maistą ir gėrimus, bet ir paragauti jų. Ypatingą vertę patiekalams ir gėrimams suteiks tai, kad juos gamins gražiausios pasaulio moterys. Renginyje dalyvaus ir ambasadų atstovai, palaikantys savo valstybių delegates.

Organizatoriai pataria nepraleisti progos ir apsilankyti vakare „Susipažinkime“. Tai jau paskutinis vakaras prieš finalinį renginį, kuriame ir paaiškės projekto nugalėtoja.

Šiais metais projekte „Misis Visata 2010: pasaulio moterys – prieš smurtą ir prekybą žmonėmis“ dalyvauja 22 delegatės iš įvairių pasaulio šalių: Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos, Belgijos, Rusijos, Vokietijos, Maltos, Suomijos, Venesuelos, Dominikos, Kolumbijos, Filipinų ir kt.