Archyvai

Projekto "Asmenybės akademija" atidarymas pc "Gedimino9"

2010m. balandžio 28d. 18h PC "Gedimino9", Eko Bangoje 3a. atidaromas unikalus projektas "Asmenybės akademija".

Eko Banga – socialinis, ekonominis reiškinys, judėjimas savo veiklą vystyti pradėjo pernai rugsėjo mėn. Eko Banga siekia apjungti visus eko patriotus, sukurti erdvę, kur kiekvienas galėtų surasti informacijos, bendraminčių, verslo ir projekto partnerių, vystyti eko idėjas.

Pagrindinė Eko Bangos filosofija remiasi giliosios ekologijos idėjomis, kad ekologija ne tik maistas be nitratų, o labai svarbu emocinė, vidinė ekologija, darna su savimi ir aplinka, žmogus turi apsivalyti nuo socialinių, psichologinių ir kitokių šiukšlių.

Eko Bangoje savo veiklas vystyti pradėjo "Rafaelis" (UNESCO klubas). "Rafaelis"- tai asmenybės ugdymo studija. Jų vykdoma veikla, kryptingai parinkti teminiai užsiėmimai – viskas yra nukreipta į asmenybės ugdymą ir kūrybiškumo atskleidimą.

"Rafaelis" (UNESCO klubas) palaiko giliosios ekologijos idėjas ir siekia kurti bei palaikyti vidinę ekologiją, emocinę darną tarp šeimos narių, tarp tėvų su vaikais. "Rafaelis" Eko Bangos erdvėje įgyvendina projektą "Asmenybės akademija". Jos tikslas – savęs pažinimas ir savo kūrybinių galių atskleidimas. Tikslinės grupės – paaugliai ir jaunimas. Skaitomos teminės – pažintinės paskaitos/diskusijos, susijusios su giliąja ekologija, organizuojama dailės terapija, muzikos terapija, šokio terapija, garso terapija, supažindinimas su astronomija.

Oficialus projekto "Asmenybės akademija" pristatymas 2010m. balandžio 28d. 18h. PC "Gedimino9", 3a., Eko Bangoje. Jo metu bus galima išgirsti gongo garsą, susipažinti su projekto veiklomis, pasiklausyti violončelių ir visiems sukurti bendrą paveikslą ant drobės.