Archyvai

Prasideda „Omnitel“ Europos jaunių vaikinų krepšinio čempionatas

2010 liepos 22 – rugpjūčio 1 dienomis Vilniaus Siemens arenoje vyks „Omnitel“ Europos jaunių vaikinų (iki 18 m.) krepšinio čempionatas. Tai – antras pagal prestižą, susidomėjimą ir reitingus „FIBA Europe“ renginys (po vyrų čempionatų). Į šias pirmenybes dažniausiai suvažiuoja patys perspektyviausi Europos krepšininkai.

2008 metais Lietuvos vaikinų komanda tapo U16 Europos čempionato nugalėtojais. Finalo rungtynėse Lietuvos komanda sutriuškino varžovus iš Čekijos 75-33 ir iškovojo aukso medalius. Tai yra pirmas toks laimėjimas per visą Lietuvos krepšinio istoriją. Tos rinktinės pagrindu sudaryta U-18 rinktinė 2010 m. mūsų vaikinų komanda taip pat kovos dėl pačių aukščiausių vietų.

Lietuvos rinktinei šiame čempionate yra keliamas tikslas laimėti medalius. Pagal dabartinę kandidatų sudėtį Lietuvos rinktinė atrodo tikrai pajėgi siekti medalių. Kandidatų sąraše – „Lietuvos ryte“ sėkmingai žaidžiantis Jonas Valančiūnas, Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas (203 cm), taip pat – buvęs Kauno „Žalgirio” krepšininkas Vytenis Čižauskas ir kt.

Daugiau informacijos apie čempionatą – http://www.fibaeurope.com 
Bilietais prekiauja tiketa.lt

""