Archyvai

POWER CLUBBING – „karščiausios“ linksmybės prasidės ketvirtadieniais

Radijo stotis „Power Hit Radio“ pristato naują kokybišką klubinės muzikos renginių seriją naktiniame klube „KISS“. POWER CLUBBING – tai ‚karščiausi“ šokių muzikos hitai, nauji įspūdingi šviesos ir vaizdo sprendimai bei net 2 populiarūs „Power Hit Radio“ radijo laidų vedėjai už pulto.

„Ketvirtadienis – mažasis penktadienis!“ – taip trumpai būtų galima pavadinti POWER CLUBBING vakarėlių įdėją. Pasak naktinio klubo „KISS Club“ atstovų, ketvirtadieniai yra nepelnytai pamiršti ir tik penktadieniais bei šeštadieniais Lietuvos sostinė Vilnius gali pasigirti didžiule renginių pasiūla. Ketvirtadieniais dirba tik keli naktinių linksmybių centrai, dažniausiai galintys pasiūlyti mažai žinomus atlikėjus, o geriausiu atveju – nuolaidą bare. Būtent dėl to POWER CLUBBING sumanytojams ir kilo idėja sostinės gyventojams ir svečiams pasiūlyti naujus, originalius ir kokybiškus renginius ketvirtadieniais Vilniaus klube „KISS“ (Lukiškių g. 5).

Naujausius „Power Hit Radio“ klubinius perliukus dalins Raminta ir DJ Green. Geros nuotaikos ir energijos dozė – garantuota! Populiariems „Power Hit Radio“ laidų vedėjams talkins ir seksualumu spinduliuos aistringos „KISS Club“ Go Go šokėjos. 3-as svarbus „Power clubbing“ vakarėlių elementas – nauji netradiciniai šviesos ir vaizdo sprendimai.

Per didelius vaizdo ekranus bus rodomi specialiai sumontuoti ir atrinkti populiariausi pasaulio klubinės muzikos mega-renginiai. Įspūdžiams sustiprinti bus panaudotos naujos kartos putų ir dūmų mašinos, super galingos azoto patrankos ir įvairūs lazeriai. „Kiekvieną ketvirtadienį lankytojus stebinsim vis naujais efektingais šviesos ar vaizdo elementų pristatymais“ – žada „KISS“ klubo atstovai.

""

Jau šį ketvirtadienį, vasario 25-ąją startuoja „Power Hit Radio“ pristatoma vakarėlių serija POWER CLUBBING naktiniame klube „KISS Club“. Grand opening party kartu su „Power Hit Radio“ laidų vedėju Tomu (DJ GREEN), seksualiausiomis „KISS Club“ šokėjomis ir ypatingu lazerių šou. Tu turi tai pamatyti! Durys atsidaro 22:00 val. Įėjimas visiems iki vidurnakčio – nemokamas! Atidarymo proga ypatingos nuolaidos bare POWER CLUBBING. Nepraleisk mažojo penktadienio “KISS” klube!

„KISS Club“ 2010.02.25 Ketvirtadienis POWER CLUBBING party start!

Su „Power hit radio“ radijo laidų vedėju Tomu (DJ Green)

Seksualiausios „KISS“ club šokėjos ir ypatingas lazerių show!