Archyvai

Portalas „Vilnius by Night“ ruošiasi klubinio sezono pradžiai

Rugsėjį į Vilnių sugrįžta Lietuvos bei užsienio kurortuose atostogavę vilniečiai, suvažiuoja studentai, pradėsiantys ar tęsiantys studijas sostinės aukštosiose mokyklose. Pastarieji tikrai gerai žino, kad studentiškas gyvenimas lygus ne tik knygoms ir konspektams, bet ir linksmybėms!

Vilniaus naktiniai klubai po vasaros atostogų duris atveria, pakoregavę savo programas, kupini naujų idėjų ir, žinoma, laukdami naujų bei pasiilgę savo senų, jau nuolatiniais tapusių, lankytojų.

Klubinio sezono pradžiai ruošiasi ir naktinio Vilniaus gidas – portalas Vilniusbynight.lt

„Vasarą kai kurie naktiniai klubai ar barai iš sostinės persikelia į pajūrį, daugelis visiškai užsidaro vasaros sezonui, tad galima teigti, jog naktinis gyvenimas Vilniaus klubuose sustoja. Didžioji dalis vasaros festivalių ir kitų renginių vyksta taip pat ne Vilniuje, atšilus orams visi nori būti gamtoje, tad gausių kultūrinių bei pramoginių renginių vasarinis Vilnius nepasiūlys. Todėl vasarą stengėmės ilsėtis ir mes, kaupdami jėgas rudenį prasidėsiančiam klubiniam sezonui, kuomet turėsime tikrai daug darbo, skubėsime pranešti skaitytojams, kur vyksta verčiausi dėmesio renginiai, informuoti apie karščiausius pramogų pasiūlymus“, – sako portalo Vilniusbynight.lt įkūrėja Alma Užusienienė.

Portalo žiniomis, šį rudenį pramogautojai sulauks keleto naujovių, juos pasitiks kai kurie atsinaujinę po remonto, pavadinimus pakeitę, įvairesnę ir įdomesnę programą pasiūlysiantys sostinės naktiniai klubai. Naktinio gyvenimo mylėtojai turės iš ko pasirinkti – likti ištikimi pamėgtoms pasilinksminimo vietoms ar išbandyti kažką nauja.

Teatrų repertuaras, kinoteatrų naujienos, koncertai naktiniuose klubuose ir koncertų salėse, barų bei kavinių pasiūlymai – tai tik dalis informacijos, kurią galima rasti portale Vilniusbynight.lt. Svarbiausia, kad čia sužinosite, kaip turiningą laisvalaikį sau bei savo draugams suplanuoti pernelyg nepatuštinant kišenių. Laukdamas klubinio sezono pradžios naktinis Vilniaus gidas rengiasi populiarinti gegužės mėnesį išleistą nuolaidų kortelę.

„Rugpjūčio mėnesį Vilniaus vartuose esančiame bare „LivLounge“ surengėme fotosesiją, skirtą „Vilnius by Night“ nuolaidų kortelės rudeninei reklamos kampanijai. Fotomenininkas Jurginas Žilys ir portalo reklaminis veidas Imantė Bajaraitė įgyvendino keletą mūsų sumanytų idėjų, o rezultatą išvysime rudenį pasirodysiančiuose reklaminiuose plakatuose spaudoje, internete bei kitur. Norime, kad informacija apie naują nuolaidų kortelę pasiektų žmones, kuriems yra aktualios pigesnės pramogos, juolab, kad nuolaidos kai kuriose Vilniaus pramogų vietose siekia net 100 proc. Ateities planuose – vietų, kuriose galioja nuolaidos su „Vilnius by Night“ kortele, sąrašo plėtra bei kuo patrauklesnių taupymo būdų pasiūlymas sostinės pramogautojams, juk šiais laikais net turtuoliai taupo, – šypsosi A.Užusienienė.

 

Akimirkos iš "Vilnius by Night" nuolaidų kortelės reklaminės fotosesijos:

""

Įdomu, ko gi ji laukia šitaip apsiginklavusi…?

 

""

Šiais laikais taupykles verta turėti visiems, net ir gražuolėms studentėms…

 

""

Smagu gauti nuolaidą pasinaudojus "Vilnius by Night" nuolaidų kortele!

 

Modelis: Imantė Bajaraitė

Fotografas: Jurginas Žilys

Fotosesijos vieta:

""