Archyvai

Populiariausių pasaulyje didžėjų penketuke esantys “Above & Beyond” atvyksta į Vilnių

Po ilgokos pertraukos didelė diskoteka grįžta į Vilnių. Nesustabdomas trance muzikos kolektyvas “Above & Beyond” atvyksta. Jau po mėnesio, gruodžio 9 d., trejetas iš D. Britanijos surengs įspūdingą muzikos bei video pasirodymą sostinės “Ūkio banko teatro arenoje”. Pasaulyje “Above & Beyond” žinomi kaip įspūdingų šou kūrėjai, todėl nuolat kviečiami į didžiausius renginius.

 

Lietuvoje itin laukiami “Above & Beyond” į Vilnių atvyksta būdami penkti pasaulyje. Vos prieš keletą savaičių paskelbtame populiariausių bei įtakingiausių didžėjų “DJ Mag” šimtuke britai užėmė 5 vietą, nusileisdami tik David Guetta, Armin Van Buuren, Tiesto bei Deadmau5. Tai viską ir pasako apie šį kolektyvą. Beje, gruodžio 9 d. “Above & Beyond” bus pagrindinės, tačiau tikrai ne vienintelės šokių muzikos žvaigždės. Visa išskirtinio renginio programa bus paskelbta jau netrukus.

 

Pasirodymas milijonui Brazilijoje

Šalyje, kurioje didžiausias dėmesys tenka futbolui ir roko muzikai, 2000-aisiais susikūręs Paavo Siljamäki, Jono Grant ir Tony McGuinness trejetukas akimirksniu išgarsėjo. Tada ir prasidėjo daugybė trance muzikos superhitų, remiksai pop žvaigždėms Madonnai bei Britney Spears, pasirodymai didžiausiuose klubuose bei svarbiausiuose festivaliuose ir šimtus tūkstančių klausytojų kiekvieną savaitę pritraukianti vardinė radijo laida “Trance Around The World”.

Didžėjai yra nuolatiniai festivalių “Global Gathering“, “Trance Energy“, “Sensation White“, “Creamfields” ar “Dance Valley“ svečiai. Festivaliuose “Above & Beyond” groja kartais net 50-čiai tūkstančių žmonių, o sceną juose dalinasi ne tik su didžiausiais šokių muzikos lyderiais, bet ir su pop muzikos žvaigždėmis “Coldplay” ar Rihanna.

 

Tiesa, britų rekordas yra daug įspūdingesnis. 2007 m. gruodžio 31 d. trance muzikos trejetas aukso raidėmis į savo istoriją įsirašė grojimą daugiau nei vienam milijonui susirinkusiųjų. Sunkiai įsivaizduojamo masto renginys vyko Brazilijoje, viename iš Rio Deženeiro paplūdimių.

 

Naujausiam albumui – daugybė komplimentų

 

Ne mažiau dėmesio nei preciziškai organizuotiems pasirodymams vis kitoje šalyje trance trejetas skiria kūrybai. Norint tuo įsitikinti, užtenka užmesti akį į jų diskografiją, kuri skaičiuojama šimtais įrašų. “Above & Beyond” tikrai ne be pagrindo vadinami studijos darboholikais.

Nors atrodo, kad jau daug metų trance muzikos madas diktuoja du olandai Armin Van Buuren ir Tiesto, tačiau būtent į Lietuvą atvykstantys “Above & Beyond” laikomi bene įtakingiausiais prodiuseriais, dėl kurių pasaulinė trance muzikos kultūra juda į priekį. Po šią vasarą pasirodžiusio labai populiaraus naujausio britų albumo “Group Therapy” bei keleto įspūdingų singlų ("Sun & Moon" ir "Thing Called Love") – tai teigiama dar garsiau. Žurnalas “Mixmag” “Group Therapy” pavadino svarbiausiu metų įrašu, “DJ Megazine” tiesiai šviesiai išvadino jį fenomenaliu, o legendinis Pete Tong pasveikino grupę sugrįžus ant aukščiausio laiptelio.