Archyvai

Populiariausias pasaulio didžėjus Armin Van Buuren atvyksta į Lietuvą

Net 42 milijonai vienos dainos peržiūrų „Youtube“, populiariausiųjų reitinge už nugaros palikti Tiesto, David Guetta bei Paul Van Dyk, galybė įvairiausių apdovanojimų bei kasdieniniai pasirodymai keliasdešimt tūkstantinėms minioms. Lyg to būtų maža – nepakeičiamas šokių aikštelių burtininkas yra pačios populiariausios radijo laidos „A State of Trance“ šeimininkas. Šią kultinę laidą kiekvieną savaitę klauso keliasdešimt milijonų klausytojų visame pasaulyje. Ar verta vardinti jo laimėjimus toliau?
 
Oficialiai populiariausias didžėjus pasaulyje, trejus metus iš eilės DJMAG šimtuke pirmąją vietą užimantis Armin Van Buuren, atvyksta į Lietuvą. Milijonus visame pasaulyje pavergęs trance muzikos dirigentas jau kovo 10 d. pasirodys Vilniaus „Ūkio banko teatro arenoje“. Nepaprastai išvaizdus olandas visus pakvies į ypatingą net 7 valandų trance muzikos naktį, kurioje išgirsime ne vieną superhitu tapusį  Armin Van Buuren kūrinį.
 
Už Armin Van Buuren populiaresni tik U2 bei Michael Jackson
 
Du kartus Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga grojęs olandas tęsia tradicijas mūsų šalyje pasirodyti ypatingomis datomis ir šį kartą ant scenos lips kovo 11-osios išvakarėse. Tiesa, po trejų metų į Vilnių grįžtantis Armin Van Buuren šį kartą atvyks būdamas pirmuoju didžėjumi pasaulyje. Praėjusį rudenį trečią kartą iš eilės šimtai tūkstančių gerbėjų Oksfordo universitete teisę baigusį didžėjų išrinko pačiu populiariausiu.
 
Perpenkiolika metų Armin Van Buuren padarė išties daug – išleido tris albumus, 25-ias kompiliacijas ir net per šešiasdešimt singlų. Turbūt mažai pasaulyje yra trance gerbėjų, kurie negirdėjo jo hitais tapusių kūrinių „Blue Fear“, „Communication“, „Sound of Goodbye“, „Shivers“, „Rush Hour“, „Love You More“, „This World Is Watching Me“, „Yet Another Day“ bei „In and Out of Love“. Pastaroji kompozicija „Youtube“ svetainėje peržiūrėta net 42 milijonus kartų. Tai, be jokios abejonės, yra neoficialus šokių muzikos „Youtube“ rekordas.
 
Maža to, kompanijos „streamCerf“ teigimu, 2009-aisiais Armin Van Buuren dažniausiai internetinėse radijose grojamų atlikėjų tope užėmė 6-ą vietą. Už olandą buvo populiaresni tik tikri muzikos karaliai: U2, „Metallica“, Madonna, „The Beatles“ ir Michael Jackson. Šis faktas  geriausiai ir atskleidžia šio, stadionuose grojančio, meistro populiarumą.
 
Olando radijo laidos klauso net 25 milijonai žmonių
 
Šiandien vienas brangiausių pasaulyje didžėjų Armin Van Buuren yra žinomas ne tik dėl top šimtuko reitingo bei galybės savo hitų, bet ir dėl radijo laidos „A State of Trance“. Šią, prieš devynerius metus startavusią, jo laidą keturiasdešimtyje radijo stočių, 26 valstybėse bei internete kiekvieną savaitę klausosi rekordiškai daug – per 25 milijonus klausytojų. Teigiama, kad tai pati populiariausia radijo laida pasaulyje.

Net sunku suskaičiuoti, kiek Armin Van Buuren praeitais metais lipo ant scenos atsiimti „geriausio“, „populiariausio“ didžėjaus bei prodiuserio apdovanojimų ar prizų už metų kompiliaciją ir radijo laidą. Dar sunkiau būtų suskaičiuoti, kiek kartų jis lipo ant scenos groti. Bet tas skaičius tikrai viršija šimtą. Vadinasi, olandas rengė savo šou skirtinguose žemės rutulio pusėse kas trečią dieną.
 
Kovo 10-osios nakties herojus 2009-aisiais pasirodė beveik visuose pagrindiniuose festivaliuose visame pasaulyje: „Sensation White“, „Global Gathering“, „Dance Valley“, „ZoukOut“, „Coachella“, „Trance Energy“ ir kituose. O išties ypatingus savo metus trance muzikos žvaigždė baigė Naujųjų pasirodymu Dubajaus Pasaulio prekybos centre. Teigiama, kad už šį pasirodymą Armin Van Buuren gavo šešiaženklę sumą dolerių.

 Bilietais į šį nepakartojamą renginį prekiauja www.tiketa.lt