Archyvai

„Play club“ šeštojo gimtadienio linksmybės

Jau š.m. balandžio pirmą dieną, gerai žinomas jaukios atmosferos ir New York‘o stiliaus gerų bei siautulingų vakarėlių klubas „Play club“ švęs šeštąjį gimtadienį. Viso vakarėlio metu gros patys geriausi ir mėgstamausi šio klubo DJ‘ai: Dj Steve (Funk, Jazz, Soul), Megzta Matilda (Rock, Indie), Darius (Rock, Indie), Domas ( Funk, Soul, Disco),Willi ( Rock and Roll, Soul).

Visų lankytojų laukia smagus vakaras ir staigmenos. Kiekvienas turės galimybę sužaisti šventiniame stalo futbolo turnyre, o alaus mėgėjai galės ragauti gaivaus ir švelnaus skonio skonio „Bitės“ medaus alaus tik už keturis litus.

„Vakarėlio pradžia 20:00 val., o kada jis baigsis nežinia. Praktika rodo, kad gimtadieniai gali užsitęsti ir tris paras“, – šmaikštavo „Play club“ savininkas Evaldas Zubrickas.

Šešeri metai, jo manymu, klubui yra daug. Per juos įvyko įvairių interjero, personalo pasikeitimų. Pakito netgi lankytojų publika, tačiau ištikimų „Play club“ fanų išliko tikrai nemažai.

„Tikiuosi, kad į gimtadienio vakarėlį atvyks ir tie, kurie klube lankosi nuo pat jo įkūrimo ir tie, kurie tik girdėjo jo vardą“, – su nekantrumu laukdamas ketvirtadienio vakaro kalbėjo E.Zubrickas.

 

Visi maloniai kviečiami atvykti į „Play club“ gimtadienio vakarėlį balandžio 1-ą dieną (ketvirtadienį) 20:00 val, Pamėnkalnio g. 17/3.