Archyvai

Pirmą kartą Lietuvoje rengiama kilmingų dekoratyvinių graužikų paroda

Gegužės 15-16 d., Lietuvos gyvūnų augintojų centras "LGAC" kviečia į dekoratyvinių žiurkių, pelių ir jūrų kiaulyčių, į Lietuvą atkeliavusių iš Rusijos, Čekijos, Airijos, Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos parodą.

Parodos metu bus pristatomos įvairios žiurkių ir pelių veislės, tarp kurių bus galima išvysti ir itin retos veislės Siamo juodaakius ar Ilgaplaukius satino kailiuku žiurkiukus. Taip pat parodoje bus pristatomos Ilgaplaukės Šelti, Cornet, Texel, Merino jūrų kiaulytės, Šiurkščiaplaukiai Amerikiečių meškiukai, Trumpaplaukės vienspalvės Self, Himalayan, ir retos beplaukės jūrų kiaulytės Skinni ir Lunkarija.

""

Atvykusieji į parodą turės galimybę susipažinti su Lietuvoje auginamomis graužikų veislėmis, o norintieji galės įsigyti kai kurių veislių jauniklių bei sužinoti kaip juos prižiūrėti. Graužikų augintojai bus kviečiami ne tik pabendrauti su bendraminčiais, bet ir sudalyvauti šauniausio savininko konkurse, ilgiausio jūrų kiaulytės kailiuko, didžiausios jūrų kiaulytės, mažiausios suaugusios pelytės, ilgiausios žiurkytės uodegos konkursuose. Taip pat bus renkami ir simpatiškiausi graužikai. Parodoje dalyvausiančius gyvūnus vertins ekspertai. Nugalėtojai bus apdovanoti ir gaus sertifikatus.

""

Parodą organizuoja Lietuvos gyvūnų augintojų centras "LGAC", gegužės 15-16 d. prekybos centre "Panorama", Vilniuje. Įėjimas – nemokamas.