Archyvai

Pinigų už bilietus grąžinimas kol kas nėra įmanomas

„Pure Future White – Arena Show 2012“ organizatorių sąskaitos blokuotos. Pinigų už bilietus grąžinimas kol kas nėra įmanomas

Antstoliams ėmusis veiksmų prieš „Pure Future White – Arena Show 2012“ renginio organizatorių ir areštavus organizatoriaus – bendrovės „Puiki idėja“, lėšas, pinigų už bilietus į atšauktą renginį grąžinimas kol kas yra neįmanomas, informuoja „Tiketa“. Apie tai, kaip ir kada bus grąžinami pinigai už bilietus į renginį, bus pranešta atskirai, išaiškėjus visoms aplinkybėms.

„Pure Future White – Arena Show 2012“ organizatoriai klaidina gerbėjus, leisdami suprasti, kad pinigus už bilietus į renginį galima atsiimti „Tiketos“ kasose. Visos UAB „Puiki idėja“ lėšos, teismo sprendimu, yra areštuotos, todėl pinigai už bilietus, kol kas negali būti pradėti grąžinti. Didžiąją dalį už parduotus bilietus gautų lėšų „Tiketa“ yra pervedusi renginio organizatoriams, todėl pinigai už bilietus bus grąžinami per „Tiketą“ tik tokiu atveju, jeigu renginio organizatorius perves lėšas atgal „Tiketai“. Bet kokiu kitu atveju už pinigų už bilietus grąžinimą atsakingas yra išskirtinai renginio organizatorius. Taigi „Tiketa“ pradėti grąžinti pinigus žmonėms galės tik tada, kai organizatoriai perves už bilietus gautas lėšas atgal“, – sako „Tiketos“ vadovas Andrius Žiauberis.

„Pure Future White – Arena Show 2012“ turėjo įvykti gegužės 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, tačiau jo išvakarėse organizatoriai paskelbė, kad renginys atšaukiamas.