Archyvai

Pete Herbert lauks Vilniaus kosmonautų „Spaced Out“ naktyje klube „Opium“

Vilniaus panorama vis labiau panašėja į Mėnulio paviršių, o tai reiškia, kad metas iš muzikinių stalčių traukti kai kurių jau primirštą, o kai kurių iki šiol sapnuojamą diskotekų ciklą. Saulty įkurtas ir prikeltas „Spaced Out“ – jau penktadienį, gruodžio 10-ąją. Naujieji kosmonautų namai – klubas „Opium“.

„Spaced Out“ prieš kelerius metus prasidėjo kaip solinis Saulty renginių ciklas, skirtas vilniečiams ir sostinės svečiams pristatyti mėgstamiausius bei brangiausius „Downtown Party Network“ nario didžėjus bei atlikėjus.

Kol ciklas vyko klube „Woo“, jame svečiavosi disco kosmonautai Daniel Wang, Rune Lindbaek, Johnny Hiller… ir, žinoma, kosmiškiausias iš visų tarpgalaktinės muzikos riterių – Pete Herbert. Būtent šiam gyvenimo, o ir diskotekų, mačiusiam atlikėjui ir patikėta iš naujo atverti „Spaced Out“ raketos duris.

Disco įrašų gurmanai Pete Herbert pažįsta ne tik tikruoju jo vardu, bet ir projektų „L.S.B.“, „Reverso 68“, „Optimus“ pavadinimais. Šiuo metu daugiausiai dėmesio jis skiria projektui „Challenge“, kurį studijoje šlifuoja drauge su Tim Paris. Palikęs ryškų antspaudą belgų disco leidykloje „Eskimo“ ir papuošęs šimtus akarėlių visame pasaulyje – taip, ir Europoje, ir Australijoje, ir Azijoje – vyrukas visuomet teigiamai atsako ir į Saulty kvietimus. Todėl Lietuvoje jis jau praktiškai savas, yra dalyvavęs vasaros festivaliuose, vakarėliuose sostinėje bei pajūryje… ir, žinoma, nekantrauja sugrįžti dar kartą.

Kadangi vakarėlio inciatorius „Saulty“ jau dveji metai studijoje naktinėja su prodiuseriu Bradka, abu jie, tai yra, „Downtown Party Network“, svečią iš Londono penktadienį ir priiminės. Kosminis house ir disco pasimatymas vyks žemutiniame „Opium“ aukšte, o viršuje skrydžiui raketa nuteikinės projekto „Love In Slow Motion“ riteriai Martin Virgin ir St. Stereo.

Iki vidurnakčio kosmonautai už įėjimą į „Opium“ mokės 10 Lt. Pramiegoję pelėdos – 15 Lt. Šokių pabaiga nenumatoma.