Archyvai

Penktadienį „Opium“ kolonėles laužys „Bawsway“

„Bawsway“? Kas čia per liežuvio laužymo pratimas? Būtent. Tiesa, ne liežuvius ir ne kojas, bet judesius ir ritmus ruošiasi laužyti vakarėlio „Opium“ vedėjai. Vaiper, Nightjar, Mark Splinter ir Aout6 už klubo pulto rikiuosis penktadienį, rugsėjo 17-ąją.

Gausi didžėjų kompanija naujam reikalui susibūrė neatsitiktinai. Visi jie – laužytų ritmų mėgėjai. Kaip kalba vakarėlio idėjininkas Vaiper, aistra broken beat – labai sena, deja, judėjimas jau mirė. Šiuo metu jo galvą, rankas ir kojas valdo bass muzika. Į ją telpa geriausi house, dubstep ir kitų krypčių dalykai, susimaišę į vieną sprogstamąjį mišinį, neverdantį lėčiau, nei 130 dūžių per minutę.

„Tiks tiems, kuriems prie širdies UK funky, future garage, post dubstep, ghetto bass“, – kodais ir šaradomis vilioja „Bawsway“ didžėjai. Visa esmė – šokių aikštelėje, todėl kolonėlės penktadienį lūš nuo visko, kas stipriausia, koncentrato.

Dvigubą „vienas prieš vieną“setą šokiuose žada ir jau repetuoja Vaiper ir Nightjar. Artimas pastarojo bičiulis Mark Splinter tuo tarpu nieko neplanuoja ir tikisi sėkmingo ekspromto. Senam žemų dažnių gerbėjui problemų tikrai neturėtų kilti! Ketvirtasis vakaro dalyvis – Aout6 –yra ypatingai imlus šviežienai ir naujovėms, tad taip pat entuziastingai prisijungė prie „Bawsway“ plano.

Ruoškitės judinti viską, ką turi jūsų kūnas. Apie žemus dažnius įspėkite kepenis ir skrandžius, prieš veidrodį papurtykite užpakalius. „Bawsway“ klubą „Opium“ krutins penktadienį, rugsėjo 17-ąją. Mokestis už ateities ritmo pamokas – 10 Lt.