Archyvai

Penktadienį klubą „Opium“ įgarsins gyvoji elektronika su „Golden Parazyth“ ir „Ubertone“

Šį penktadienį, lapkričio 5-ąją kokybiškiems šokiams dedikuotas sostinės klubas „Opium“ pradeda naują renginių seriją. Dainingu pavadinimu „Dainuok, kol nutyla visi“ pakrikštyti vakarai bus skirti įdomiems, ryškiems, keistiems ir visokeriopai -iems lietuvių atlikėjams, gebantiems užkurti šokius ne tik spalvingomis įrašų kolekcijomis, bet ir gyvai elektriniais pasirodymais.

Dainingus šokius „Opium‘e“ nuo šiol rengs jaunieji klubo rezi- dentai Billy Kristal ir Kill My Disco. Pasak jų, visą klubą – nuo jaukios viršutiniosios salės iki baltų šokių rūsio – okupuosiantys vakarėliai didžėjus ir muzikinius projektus, skambesiu ir siela artimus patiems serijos iniciatoriams.

„Jei būtume muzika, mus būtų galima apibūdinti kaip electro house‘ą, pagardintą keistais, kreivais vokalais bei gera sauja stipresnio minimal ir techno skambesio“, – sako Billy Kristal ir Kill My Disco, „Opium‘o“ valdymą perimsiantys šio penktadienio nakčiai.

Pirmajame naujos vakarėlių serijos penktadienyje „Opium“ sudrebins net du gyvos elektronikos pasirodymai. Lietuvoje jau ne pirmus metus reiverių ant rankų nešiojamas Golden Parazyth stos vienoje scenoje su šaltu kaip ledas, tačiau visus šios vasaros festivalius iki ryto nušokdinusiu lietuvaičių muzikantų duetu „Ubertone“.

Specialiai vakarui skirtą vizualizacijų miglą maišys vaizdo menininkų kolektyvas „Nosignal“.

„Tai pirmas Golden Parazyth‘o ir „Ubertone“ pasirodymas Vilniaus klubinėtojams po vasaros festivalių maratono“, – anonsavo vakaro rengėjai.

Subalansuotas prisiekusiems reiveriams, bet tinkantis visiems kokybiškų naktinių šokių mėgėjams: toks „Dainuok, kol nutyla visi“ vakaras – jau šį penktadienį, lapkričio 5 d. visuose klubo “Opium” užkaboriuose.