Archyvai

Penktadienį „Gorkio“ klube – skandinaviško vaibo diskoteka „Deepo Oslo“

Klubinėjimo gurmanų gretose taškus sparčiai renkantis „Gorkio“ klubas skelbia dar vieną gero kalibro naujieną. Šį penktadienį, gegužės 20 d. į vintažinį klubą-rūsį atkeliauja Vilnių pirmą kartą šią žiemą aplankiusi šaltos skandinaviškos elektronikos naktis „Deepo “.

Europą išmaišę šokiai – antrą kartą Vilniuje

“Deepo” vakarėlių ciklas prasidėjo Norvegijos sostinėje Osle 2008-aisiais. Idėjinis jų lyderis – iš Bulgarijos kilęs ir Norvegijoje kuriantis Ivaylo. Jau dešimtmetį jo kūryba puikiai žinoma underground house scenos gerbėjams. Ivaylo leidiniai puikuojasi Barraca Music, Elevation Recordings Ireland, Deep Class ir Blue Bass, o DJ set’ai pasižymi deep ir groovy skambesiu. “Deepo” dvasia vystėsi su tokiais vardais kaip diskJokke, g-Ha, Alexander deQwest, Dalminjo, Patrick Turner, Asad Rizvi, Andrew Grant, Daniel Kyo, Johnny Fiasco.

2011-iais metais po Londoną, Dortmundą, Sofiją, Varną keliaujanti “Deepo” diskoteka jau antrą kartą apsilankys Vilniuje. Pirmą kartą kartu su norvegų nu disco žvaigždūnu diskJokke „Deepo Oslo“ vilniečių kojas kaitino ir galvas šaldė šių metų kovą.

Rinktinis didžėjų meniu

Šį penktadienį „Deepo Oslo“ „Gorky“ klube vadovaus pats šokių ciklo sumanytojas ir valdytojas, „Deepo“ didžėjus ir prodiuseris Ivaylo. Tuo tarpu pagrindinio vakaro grojėjo vietą užims amerikietis Atnarko – didžėjus, prodiuseris, prodiuserinių leiblų savininkas ir net savų bei kolekcinių vinilų „dileris“. Šis sunkiasvoris elektroninės muzikos veteranas šokių aikšteles Europoje ir už didžiosios balos judina jau daugiau negu 10 metų. Ne vieną kartą ranka rankon grojęs ir muzikinius projektus susukęs su tokiais vardais kaip Ralph Lawson, Huggy, Afrika Bambaata, Crystal Method ir net Interpol, Atnarko didžiuojasi pasaulyje pripažintu undergroundinio house skambesio ideologo titulu.

Rinktinę „Deepo Oslo“ muzikinę programą puoš ir lietuvaičiai: viršutinėje „Gorkio“ lounge-scenoje vienas po kito už pulto stos „Mix Subo“ vardas, veidas ir kūnas Loranas Vaitkus ir melodingo disco žinovas St. Stereo (Love in Slow Motion).

Naktis subalansuota išrankiausiems reiveriams, bet įtiksianti ir visiems kokybiškų šokių lankytojams – šį penktadienį, gegužės 20 d., nuo pat 22 val. „Gorkio“ klube – nuo pat jaukiųjų sofų viršuje iki psichodelinio rūsio apačioje.