Pagrindinis    Paskutiniai Vilniaus Tango teatro šou

Vilniaus tango teatras džiuginęs žiūrovus 2 kartus per savaitę vykstančiais tango šou – atsisveikina.
Sezoną uždarys birželio mėnesį, o naujasis sezonas bus kardinaliai kitoks ne tik žiūrovams, bet ir patiems teatro artistams. Šokėjas Simas Balnionis patyrė rimtą traumą ir su scena atsisveikina iki pat kitų metų. Prie trupės prisijungė dvi naujos poros, puikiai pažįstamos ir iš televizijos ekranų. Vilniaus tango teatro artistai džiaugiasi, kad nors naujasis sezonas vėluos ir programos keisis – darbai nesustos.
Vilniaus tango teatras nepriklausomas teatras, traukiantis savo išskirtinumu ir niekur nematytais Lietuvoje tango šokių pastatymais su gyvu vokalu ir muzika. Teatras nuo lapkričio mėnesio persikėlė į Gedimino prospektą ir įsirengė „La Casa del Tango“, sukonstravo sceną ir pakvietė žiūrovus į kitokį teatrą. Čia pasitinka kiekvieną ateinantį svečią, o po šou plačiomis šypsenomis atsisveikina ir padėkoja už apsilankymą jų namuose.
Vilniuje vis labiau plintant tango kultūrai, senamiestyje galite atrasti ir „La Casa del Vino“, vietą kurioje taip pat darbuojasi teatro artistai. Pokalbių apie Argentiną ir tango čia tikrai netrūksta. Jei trupė išvyksta į koncertus šių namų duris galite rasti ir užrakintas, su užrašu „Šeima išvyko į šou!“.

Susiję straipsniai