Archyvai

Paskutiniai Oskaro Koršunovo teatro sezono spektakliai – už simbolinę kainą

Oskaro Koršunovo teatras (OKT) baigia savo 11-ąjį sezoną moderniomis rusų dramaturgijos interpretacijomis – Antono Čechovo „Dėdė Vania“ (gegužės 6 d.) ir šiuolaikinės Rusijos dramaturgijos ikonų brolių Presniakovų „Vaidinant auką“ (gegužės 7 d.).

Atsisveikindamas su žiūrovais vasarai, OKT, trečius metus iš eilės pelnęs Vilniaus miesto teatro vardą, dovanoja savo gerbėjams ir visiems teatro mylėtojams simbolinę 15 litų bilietų kainą į paskutiniuosius sezono spektaklius Vilniuje. Išskirtiniu OKT pasiūlymu galima pasinaudoti gegužės 3-5 dienomis visose „Tiketos“ kasose.

Pagal garsiųjų brolių Presniakovų pjesę O. Koršunovo režisuotas „Vaidinant auką“ yra daugiau komedinis, ironizuojantis šiuolaikinio pasaulio kasdienybę. Spektaklis žiūrovų ypač mėgstamas dėl modernios ir nuolat stebinančios kultinio Lietuvos režisieriaus Oskaro Koršunovo režisūros, puikios garsiausių Lietuvos aktorių vaidybos, spektaklio dvasia laikomų Gintaro Sodeikos dainų. Už antraplanį vaidmenį šiame spektaklyje aktorius Vaidotas Martinaitis apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi, o Gintaro Sodeikos specialiai šiam spektakliui parengtas garso takelis išleistas kompaktiniu disku, pavadinimu „Legko“. Jį galima įsigyti OKT spektaklių metu.

Tuo tarpu spektaklis „Dėdė Vania“ įdomus jau vien dėl to, kad jį režisavo žymus prancūzų aktorius ir režisierius Eric Lacascade, teatro pasaulyje garsėjantis ryškiais, išskirtiniais pastatymais, kuriems būdingas didelis emocionalumas ir ekspresija. Spektaklyje vaidina gerai žinomi ir visų mylimi aktoriai Arvydas Dapšys, Rasa Samuolytė, Vaidotas Martinaitis, Dainius Gavenonis, Gediminas Girdvainis, Aurelija Tamulytė. Pats režisierius spektaklį „Dėdė Vania“ vadina subtiliu kvietimu kovoti už save ir su kitais, su savim ir už kitus, nepasiduoti nei dvasiškai, nei fiziškai…

Spektakliai bus rodomi Teatro arenoje Vilniuje. Gegužės 6 d. įvyks spektaklis „Dėdė Vania“, gegužės 7 d. – „Vaidinant auką”.