Archyvai

Paskutinė galimybė įsigyti bilietus į garsiojo „Cirque du Soleil“ šou Vilniuje

Likus kiek daugiau nei savaitei iki garsiausio ir brangiausio pasaulyje šou kūrėjo „Cirque du Soleil“ trupės viešnagės Lietuvoje, Kanados giganto gerbėjai turi paskutinę galimybę įsigyti bilietus į Vilniaus „Siemens“ arenoje gruodžio 15-18 d. rodomą spektaklį „Saltimbanco“.

Per keturias dienas „Cirque du Soleil“ trupė Lietuvos žiūrovams surengs 6 pasirodymus. Bilietai į vakarinius penktadienio ir šeštadienio spektaklius jau parduoti visi ir, nors bilietų dar galima įsigyti į vakarinį ketvirtadienio bei dieninį šeštadienio „Cirque du Soleil“ spektaklį, dauguma šių bilietų – pavieniai. Norintys šalia sėdėti žiūrovai, keletą bilietų gretimose vietose gali įsigyti tik į gruodžio 18 d., sekmadienio, 17 val. arba gruodžio 16 d., penktadienio, 14 val. spektaklius. Bilietai į penktadienio dieninį spektaklį moksleiviams ir studentams, pateikusiems pažymėjimą, parduodami už specialią kainą.

„Derėdamiesi dėl pirmosios „Cirque du Soleil“ kelionės į Lietuvą, tokios sėkmės nesitikėjome net mes, jų spektaklio Lietuvoje organizatoriai. Bijojome, kad žmonės nežinos, kas tokie yra „Cirque du Soleil“ ir kokio aukšto lygio spektaklius jie dovanoja auditorijai. Panašu, kad klydome. Tą parodo ir bilietų pardavimai, kurie nuo pat paskelbimo apie spektaklį pradžios laikėsi tarp „Tiketos“ topo populiariausiųjų. Matydami didžiulį lietuvių norą pamatyti „Cirque du Soleil“ šou, palaipsniui turėjome didinti ir spektaklių skaičių. Iš pradžių planavome, jog Lietuvoje „Saltimbanco“ bus parodytas tik 3 kartus, dabar šis skaičius išaugo iki 6“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Vakar dienos duomenimis, į „Cirque du Soleil“ spektaklį „Saltimbanco“ parduota beveik 14 tūkst. bilietų. Iš viso prekyboje dar yra apie 3,5 tūkst. bilietų, didžioji dalis jų – į vos prieš savaitę paskelbtus spektaklius.

„Kaip įprasta, likus keletui savaičių iki renginio, bilietų į jį pardavimai išauga kelis kartus, todėl manome, jog jau artimiausiomis dienomis parduosime ir likusius bilietus. Tikėtina, jog artėjant spektakliams prekyboje bus likęs tik vienas kitas pavienis bilietas“, – teigia J. Vėželis.

„Cirque du Soleil“ spektaklį „Saltimbanco“ Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.