Archyvai

Partyzanai pristatys TANKETE debiutinį "Chordy One EP"

Balandžio 15 dieną bare-klube "Gorky" nepriklausoma įrašų kompanija "Partyzanai" pristatys naujo savo atlikėjų šeimos nario Aurimo Lukošiaus pseudonimu Tankete mini albumą "Chordy One EP". Tai Detroito įtakotas kūrinių kokteilis, kuriame pinasi dub ir minimal klasikinio techno elementai.

Pasak Partyzanų senbuvio Manto T, Aurimas jau labai senai buvo "leiblo" akiratyje ir štai pagaliau buvo prieta taško, kai galima sakyti "vaisius subrendo". "Mes džiaugiamės priimdami naują narį į mūsų mažą ir po Europą išsibarščiusią komandą. Tikimės pirmasis Tanketės vaisius nebus per saldus ar per rūgštus". Mini albumas skaitmeniniu formatu pasirodys nuo balandžio 15 dienos Partyzanų internetinėje svetainėje.

Debiutanto EP pristatyme talkins jau į "aukštajį pilotažą" senokai prasibrovęs Few Nolder, naują skaitmeninį EP ruošiantis Calli, kuris kartu su iš Londono trumpam grįžtančiu Nightjahr’u ruošia "back-to-back" dj setą, Partyzanų diskžokėjai Nostra ir Gvidas bei ištikimieji vizualinių menų veteranai Vodka Jugend. Skanaus!