Archyvai

PARTYMEISTER: labiausiai pašėlęs naujųjų metų vakarėlis

Skaičiuojantis jau trečiąjį sezoną vienas didžiausių Vilniaus klubų ,,Havana Social Club’’ 2011-tuosiuos metus pasitiks įtemptom ausim.

,,PARTYMEISTER New Years Eve’’ renginys pretenduoja tapti dar vienu didžiuliu vakarėliu, į kurį tilps ne visi norintys. ,,Tai neabejotinai bus didžiausias 2010 metų ,,Jagermeister’’ fanų vakarėlis’’ – įsitikinę organizatoriai.

31-mosios naktį ten susirinks vieni geriausių Lietuvos didžėjų, niekada abejingų nepaliekantis ,,G&G Sindikatas’’ ir ne ką prastesnis svečias iš Nyderlandų Guido Van Santen. Šis olandas yra leidyklos ,,Slappa Da Bass Records’’ savininkas, kuris šokančius džiugina electro house muzikos ritmais.

,,Partymeister: New Year’s Eve’’ vakarėlyje pasirodys nepailstantis Kym Wild iš ko gero, į Lietuvos klubinę istoriją didelį indelį įnešusios didžėjų komandos ,,Metal On Metal’’, taip pat Saulty iš ,,Downtown Party Network’’ dueto, kuriuo didžiuojasi ne vienas lietuvis. Didžėjai, pasirašę kontraktą su ,Eskimo’ leiblu, dar visai neseniai ir vėl nustebino pristatę Sander Kleinenberg kūrinio remiksą.

Kiti kartu keliausiantys į naujus metus – ,,Deep Inc’’ broliai, sėkmingai sukantys savo deep house laidą ,,Opus3’’ radijo eteryje, Martin Virgin iš ,,Love In Slow Motion’’, bei didžioji vakarėlių siela DJ Mamania.

Mikrofonai sausio pirmosiomis valandomis priklausys ,,G&G Sindikatas’’ vyrukams, kurie surengs gyvą pasirodymą. ,,PARTYMEISTER’’ renginiai visada palieka neišdildomus įspūdžius – tad gera metų pradžia su ‘teisinga’ muzika ir galybe linksmintis mokančių žmonių garantuota. Geriau tikrai negali būti…

""