Archyvai

Pabo Latino – septyneri metai aistros

Jau greitai, sausio 28 dieną, pačioje Vilniaus širdyje įsikūręs naktinis klubas „Pabo latino“ švęs septynerių metų gimtadienį. Per visą gyvavimo laiką klubas lankytojams tapo savotiška maža salele, kurioje susitelkusi visa Lotynų Amerikos kultūra, verda „laukinės“ aistros ir ryškiai šviečia saulė.

„Buvo visko tiek daug, ir autentiškų grupių iš užsienio, ir nuostabių šokėjų bei teminių vakarų, taip pat linksmai leidome laiką su visais projekto „Šok su manim“ šokėjais . Jei reiketų prisiminti viską kas buvo, turbūt reiktų parašyti knygą…“ – pasakojo jau šešerius metus klube dirbanti rinkodaros vadovė Jovita Jučaitė.

Rinkodaros vadovė džiaugėsi, kad klubas Lietuvoje gyvuoja taip ilgai. Nors paklausta apie „Pabo latino“ sėkmę, prelegentė ir paminėjo tokias ją lėmusias aplinkybes, kaip puikus kolektyvas, nuostabūs klubo lankytojai, kokybiškas asortimentas ir be abejonės – pakili nuotaika, tačiau tikrąją sėkmės formulę pašnekovė atskleisti atsisakė: „Kaip mums tai pavyksta, tegu lieka paslaptyje, nes norime gyvuoti dar ilgai…“

Norėdami padėkoti ištikimiems lankytojams, klubo šeimininkai jiems paruošė kupiną staigmenų ir siurprizų šventę.

Vakaro svečių kiemelyje lauks „Finlandia“ baras, pastatytas iš tikro ledo. Iki šiol tokiais projektais garsėjo tik Šiaurės Europos šalys, kuriose ledas yra neatsiejama kultūros dalis. Pagaliau ši idėja pasiekė ir Lietuvą. Ledo baro skulptorius Kęstutis Musteikis teigė, jog: „Tai unikalus projektas, kuriam iki šiol nebuvo lygių. Sukurti vienintelį ledo barą yra didi garbė ir sunkus išbandymas – šis baras bus tikras meno kūrinys.“

Suomiška degtinė „Finlandia“ svečiams pasiūlys dar neragautų kokteilių, po kurių šeimininkai pakvies visus į klubo vidų. Klube svečius pasitiks lyriškoji Atlanta, o kraują šokiais kaitins aistringieji Andrius Butkus ir Rasa Židonytė bei seksualiosios Olialia Dream team šokėjos. Gerą nuotaiką ir karščiu alsuojančią muziką viso renginio metu užtikrins bei neleis liūdėti iki pat ryto energingasis D J Wanga.