Archyvai

Originali futbolo čempionato starto fiesta senamiesčio širdyje

Jau šį penktadienį (birželio 11- tą) startuoja visą mėnesį truksiantis pasaulio futbolo čempionatas. Devynioliktą kartą rengiamas FIFA pasaulio čempionatas baigsis liepos 11 dieną Pietų Afrikoje, o prasidės Vilniuje, Gedimino pr. 5, alaus restorane “Prie Katedros” (ex “Avilys”).

Čia specialių naujų technologijų dėka kiekvienam vakaro svečiui bus suteikta unikali galimybė pasijusti svarbiausiu čempionato žaidėju ir smūgiuoti tiesiai į vartus. Kol kas pirmas toks Lietuvoje “Walli” žaidimų stalas liečiamuoju ekranu suteiks jums galimybę patirti varžybų įtampą ir adrenalino pliūpsnius savo kailiu.

Į salyklu kvepiantį ir šimtametes tradicijas puoselėjantį bravorą “Prie Katedros” penktadienio vakarą rinksis žymiausi sporto pasaulio atstovai, žiniasklaidos guru, todėl bus galima ne tik stebėti kvapą gniaužiančias varžybas, bet ir aptarti jas su kompetentingais futbolo žinovais.

Pasitikti visą mėnesį aistras kaitinsiančio žaidimo kviečiami visi prijaučiantys futbolui ir , žinoma, tikram, natūraliam alui.

""

Kaip ir anksčiau čia buvusiame "Avilyje", bravore "Prie Katedros" galima paragauti čia pat verdamo natūralaus trijų rūšių lietuviško alaus:tradicinio šviesaus, tamsesnio su medumi ir nuolatos keičiamo ekperimentatorių alaus.

Penktadienio vakarą, 21 val. alaus restorane “Prie Katedros” svečių lauks gausiai nukrauti užkandžių stalai, alaus degustacija ir interaktyvus “Walli” žaidimų stalas.

Kiekvienas tikras sirgalius nusipelno bokalo tikro alaus. Būk tikras savimi, užsuk ir pasaulio futbolo čempionatą pasitik pas mus.