Archyvai

„Olialia“ jachta renka stiuardų (-esių) komandą!

Tik prieš kelis mėnesius pristatyta Viduržemio jūra plaukiojanti 30 metrų ilgio prabangioji Sunseeker „Olialia“ jachta renka laivo įgulą. Jei dievini keliones bei svajoji paragauti visiškai kitokio, nuotykių kupino gyvenimo, pasižymi nepriekaištingomis manieromis bei nori daug ko išmokti, užsidirbti puikų atlyginimą – įdėmiai skaityk!

Stiuardo(-esės) darbui „Olialia“ jachtoje gegužės – spalio mėnesiais reikalingi mandagūs ir komunikabilūs, reprezentatyvios išvaizdos ir charizmatiški žmonės. Geras aptarnavimas – tai menas ir jeigu Jūs tai suprantate, tuomet visas šiam darbui reikalingas žinias įgysite nesunkiai. Stiuardo profesija reikalauja disciplinos, brandos bei atsakomybės taip pat humoro jausmo bei aistros savo darbui.

Reikalavimai kandidatams:

 jums nesvetimas konfidencialumas;

 gerai mokate anglų bei rusų kalbas;

 tapti savo srities profesionalu yra jūsų tikslas;

 esate tvarkingas ir mokėtumėte palaikyti tvarką jachtoje;

 turite gerus organizacinius įgūdžius;

 gebate dirbti komandoje;

 nesergate jūros liga;

 darbo aptarnavimo srityje patirtis būtų privalumas.

""

Jei susidomėjote ir manote, kad esate tinkamiausias šiam darbui, iki kovo 31 d. ir siųskite motyvacinį laišką ir CV el. paštu jachta@olialia.lt

Su atrinktais kandidatais bus susisiekta. Jie bus pakviesti į PACHA klube vyksiančią atranką, kurioje dalyvaus „ASP Ship Management Group“ atstovai.

„Olialia“ jachtos pristatymas:

anglų kalba: