Archyvai

Olandijoje „InCulto“ parodė savo sidabrines kelnaites bei gatvėje užsidirbo 40 eurų

Lietuvos garbę „Eurovizijos“ konkurse ginsiantys „InCulto” tęsia balandžio viduryje pradėtą „InCulto ACME Eurovision Tour“ prisistatymo turą po Europą. Aplankę Armėniją, Gruziją, Ukrainą, praėjusį savaitgalį jie lankėsi oranžinėje Olandijoje, kur ne tik sugebėjo užsidirbti pinigų, bet ir užburti Portugalijos atstovę „Eurovizijoje“. Iš šios kelionės „InCulto“ grįžo geresnės nuotaikos, nes turo nejaukė iki šiol buvę įvairiausi „force majeure“.

Išvykos į Olandiją pagrindinis tikslas buvo „InCulto” šeštadienio pasirodymas netoli Amsterdamo surengtame koncerte „Eurovision in Concert“. Šiame didžiausiame priešeuroviziniame renginyje dalyvavo aštuoniolika „Eurovizijos“ dalyvių iš visos Europos. Atvyko labai daug žiniasklaidos atstovų. Tad tai buvo tarsi maža repeticija prieš gegužės pabaigoje Osle vyksiančią „Euroviziją“.

Koncerto metu „InCulto“ atliko savo dainas „Welcome to Lithuania“ ir „Eastern European Funk“. Pastarosios dainos metu, nusiplėšę kelnes ir likę tik su sidabriniais apatiniais, muzikantai sukėlė tikrą furorą ir neliko nepastebėti – ne tik tarp „Eurovizijos“ dalyvių, koncerto žiūrovų, bet ir žiniasklaidos atstovų. Po koncerto „InCulto“ davė net 8 išskirtinius interviu.

„Eurovision in Concert“ koncerto metu lietuviai susipažino su Latvijos, Ukrainos, Portugalijos, Serbijos atlikėjais. Blizgančia sidabrine suknele vilkinti itin seksuali Portugalijos atstovė Filipa Azevedo pati pasigavo lietuvių muzikantus ir paprašė nusifotografuoti bendrai nuotraukai. Jurgis Didžiulis juokauja, kad vien dėl šios nuotraukos, išvykos į Olandiją naudą grupės „InCulto“ nariai vertina dešimtuku su pliusu.

""

Laisvu laiku muzikantai surengė pasirodymus centrinėje Amsterdamo aikštėje, kur prie jų muzikuoti jungėsi ir praeiviai. Kitoje vietoje pagroję penkiolika minučių muzikantai uždirbo 40 eurų ir pardavė 1 kompaktinę plokštelę. Grupė apsilankė ir garsiajame Amsterdamo raudonųjų žibintų rajone, išmėgino tibetietišką, meksikietišką, ispanišką virtuves ir nusipirko Europoje retai randamų bolivietiškų gėrimų.

Vos grįžę iš Olandijos „InCulto“ iš karto pradėjo planuoti likusio turo kelionės vietas ir datas. Grupė koreguoja savo kelionių planus ir plečią „InCulto ACME Eurovision Tour“ geografiją. Visas savo turo datas ir šalis muzikantai paskelbs jau netrukus.