Kaip pirkti
 Pagrindinis    Nuolaidų kortelė    Kaip pirkti

NUOLAIDŲ KORTELĖ NEBEPLATINAMA

Norėdami įsigyti „Vilnius by Night“ nuolaidų kortelę užpildykite užsakymo anketą skiltyje „Užsakymas“ ir pasirinkite jums patogiausią atsiskaitymo būdą.

ATSISKAITYMO BŪDAI:

Atsiskaityti galite dviem būdais – banko pavedimu ir per mokejimai.lt sistemą.

Banko pavedimu – užpildykite užsakovo informaciją skiltyje „Užsakymas“ ir spauskite mygtuką „Tęsti“. Skiltyje „mokėti banko pavedimu“ rasite jums paruoštą išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Ją galite atsispausdinti ir apmokėti bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis elektronine bankininkyste.

Mokejimai.lt sistema – užpildykite užsakovo informaciją skiltyje „Užsakymas“ ir spauskite mygtuką „Tęsti“. Skiltyje „Mokejimai.lt sistema“ pasirinkite būdą kuriuo norite apmokėti už pasirinktas prekes. Sekite mokejimai.lt puslapyje nurodytais žingsniais ir veiksmais.

Mokejimai.lt sistemoje už „Vilnius by Night“ nuolaidų kortelę galėsite atsiskaityti naudodamiesi Lietuvos, Latvijos, Estijos bankų el. bankininkystės sistemomis. Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš žemiau nurodytų bankų: (žr. sąrašą žemiau);

– „PayPal”;

– Kreditinėmis kortelėmis (VISA, MasterCard, VISA Virtual, VISA Electron, Maestro);

– kioskuose „Lietuvos spauda”, „Rkiosk” ir Maxima kasose, visoje Lietuvoje;

– per „Webmoney”;

Portalas Vilniusbynight.lt garantuoja, kad visi šie būdai yra visiškai saugūs.

 

Pastaba: (ELECTRON kortelės, išduotos LIETUVOS komercinių bankų yra debetinės – ir kol kas bankai nesuteikia jomis galimybės atsiskaityti internetu.

Svarbu! Tiems, kurie nėra apsipirkinėję internetu:

Vilniusbynight.lt svetainėje jūs nemokate už prekes. Už jas mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik jūs.

Mokėdami kreditine kortele, jus taip pat nepaliekate duomenų vilniusbynight.lt, nes esate nukreipiamas atlikti mokėjimo operacijos į sertifikuotų paslaugos teikėjų saugų serverį.

Įsigydami „Vilnius by Night“ nuolaidų kortelę galite naudotis šių bankų interneto bankininkystės sistemomis:

Swedbank.lt

AB SEB bankas

Ebankas

AB bankas „DnB Nord”

I-linija

AB bankas „Snoras”

Bankas Internetu+

Danske bankas

Danske eBankas

Parex bankas

Parex Internet bankas

AB Nordea bankas

NetBank

AB Ūkio bankas

Eta bankas

AB „Šiaulių bankas”

SB Linija

Swedbank Latvija

Swedbank internetbanka

Nordea bank Estija

Internetipank

Swedbank bank Estija

„Swedbank”

„PayPal”

„PayPal” – pati populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje. „PayPal” priklauso „Ebay Inc”. Ja daugiau kaip 200 šalyse naudojasi daugiau kaip 100 milijonų vartotojų. Pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, pinigų perdavimo mokestį sumoka pinigų gavėjas.