Archyvai

Naujuoju R.Pattinsonu vadinamas J.Ironso sūnus nebeieško savęs „Google“

Legendinis Jeremy Ironsas, gimus sūnui, tikrai parodė visą savo fantaziją ir nekuklumą jį pavadindamas Maximilianu Paulu Diarmuidu Ironsu. 25-erių vaikinas, suprasdamas, kad žymusis tėvas tik apsunkina jo kelią į Holivudo Olimpą, pasivadino Maxu, jau spėjo suvaidinti keturiose juostose, tapo prestižinės kompanijos „Burberry“ modeliu ir net užsidirbo skambią „naujojo Roberto Pattinsono“ pravardę. Susipažinti su naujuoju sekso simboliu kino teatruose galėsime jau nuo šio penktadienio, kai į Lietuvą atkeliaus naujausias „Saulėlydžio“ režisierės Catherine Hardwicke mistinis trileris „Raudonkepuraitė“.

„Tėvai iškart man pasakė, kad jei seksiu jų pėdomis, būsiu pasmerktas nelaimingam, pilnam pavydo ir paranojos gyvenimui. Tačiau kai patarimus dalina tėvai, jaunimo smegenys iškart persijungia į negirdėjimo režimą“, – sako Guildhall muzikos ir dramos mokyklą (joje taip pat mokėsi Danielis Craigas ir Ewanas McGregoras) baigęs M.Ironsas.

Tačiau vaikinas tikrai nežada naudotis žymiaisiais gimdytojais ir šlovę pelnytis per populiarią pavardę. Jis atvirai pasakoja apie persirgtą disleksiją, kai būdamas aštuonerių nesugebėdavo parašyti net savo vardo, jausmą kai pamatė savo tėtį ekrane besimylintį su jauna mergina juostoje „Lolita“ (keista, tačiau tai vienas mėgstamiausių Maxo filmų). Jaunas vyras tikina, kad viską pasieks savo jėgomis ir, atrodo, jo norai pildosi: žymioji trilerio „Raudonkepuraitė“ režisierė pastebėjo M. Ironsą atrankose ir skyrė vaidmenį net nepaklaususi pavardės.

“Maxas yra vienas tų žmonių, kuriuos pamatęs gali kristi negyvas. Jis jaunas, ambicingas, protingas. Negana to, jis dar ir labai išvaizdus. Šis derinys tiesiog užkoduoja sėkmei”, – M.Ironsą giria C. Hardwicke.

Pats aktorius žavisi kolegų Andrew Garfieldo bei Tomo Hardy talentais ir svajoja apie šešiasdešimties, o ne šešerių metų trukmės karjerą: „Stengiuosi vengti Holivudo primetamų klišių, neklausyti nesąmonių apie privalomas dietas ir didžiulius raumenis. Kol kas gyvenu su tėvais Vakarų Londone, manęs nejaudina apkalbos ir gandai. Jau senokai išmokau „Google“ nebeieškoti, ką naujo šiandien apie mane sukūrė žurnalistai“.

Paklaustas apie naujausią filmą „Raudonkepuraitė“, Maxas Ironsas sako, kad vaidinant turėjo pamiršti viską, ką apie brolių Grimų pasaką prisimena iš vaikystės. „Tiesiog užsimerki, giliai įkvėpi, eini į filmavimo aikštelę ir panaudoji visą įmanomą seksualumą. Žinote, ši istorija iš tiesų pilna prievartos. Kai pasakos klausydavausi prieš miegą, to nesupratau“, – sako jaunasis sekso simbolis.

Leonardo DiCaprio prodiusuotas mistinis trileris, kuriame naujai ir šiuolaikiškai papasakota Raudonkepuraitės istorija, Lietuvos kino teatruose – jau nuo nuo penktadienio, balandžio 22 dienos.

Filmo anonsas: